Čaká nás ešte 13-15 dielov do konca Hier o Tróny!

Nastáva fáza, trvajúca rok, kým sa dočkáme ďalšej série Hier o Tróny. Tentokrát to vyzerá tak, že sa nedočkáme štandardného počtu epizód. Strhujúci záver 6.série navnadil fanúšikov na pokračovanie ešte viac a práve teraz si väčšina z nás prechádza ťažkým obdobím s hlavou plnou otázok a nedočkavosti. Veď niet divu, keď sa veľa vecí naplnilo a fanúšikovia už iba očakávajú ich ďalší vývoj. Už v apríli sa špekulovalo o počte zostávajúcich epizód a nedávne vyjadrenie scenáristov D.B. Weissa a Davida Benioffa mnohé špekulácie potvrdilo (toto vyjadrenie obsahuje mnoho SPOILEROV najmä ohľadom finálnej epizódy 6.série, teda ak ste ešte nemali šancu ho vidieť, tak Vám odporúčam nečítať nasledujúce riadky):

weiss-benioff
D.B.Weiss (vľavo) a David Benioff (vpravo)

Hovoríme tu ešte o dvoch ďalších sériach. Už niekedy na začiatku sme hovorili o dĺžke v rozmedzí 70-75 hodín, čo je vlastne čas, s ktorým skončíme. Nazveme to teraz 73 hodín. Čo hovorí Dan je pravda a nie je to len tak, že sa snažíme vyhnúť využívaniu Vašej vďačnosti. Snažíme sa povedať súdržný príbeh so začiatkom, stredom a koncom. Ako Dan povedal, tak poznáme koniec už nejaký čas a my sa k nemu blížime. Tie posledné snímky, ktoré odozneli na včerajšom finále to dokazujú. (Vyjadrenie sa odohralo nasledovný deň po odvysielaní finále, kedy sa samotní scenáristi nevyjadrovali len k budúcnosti seriálu, ale aj k 10.epizóde 6.série – Pozn. redaktora)

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Daenerys sa konečne vracia do Westerosu. Jon Snow je kráľom severu a Cersei sedí na železnom tróne. A vieme, že je tu Night King, ktorý čaká na nich. Karty sú rozdané. Niektoré boli zo stola odstránené a my sa rútime v ústrety konca. Vec, ktorá nás zaujala už na začiatku je aspekt toho, že Game Of Thrones nikdy nebude nekonečná show, ktorá bude v každej novej sérii vymýšľať nové príbehové zápletky. Chceli sme, aby to bol jeden obrovský príbeh bez nejakého zbytočného naťahovania o ďalších 10 hodín alebo zbytočného predlžovania, kvôli vysokej sledovanosti. Chceli sme niečo, čo ak by ľudia pozerali od jedného konca ku druhému, aby to dávalo zmysel ako pokračujúci príbeh. Definitívne sa blížime ku poslednej hre.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

game-of-thrones

Číslo 73 vlastne sedí na 13 ostávajúcich epizód, čo je najpravdepodobnejšia možnosť a v tomto prípade by mala 7.séria obsahovať 7 epizód a 8.séria 6 epizód.

Ktorá epizóda 6.série GoT Vás dostala najviac? (A prečo práve tá?)

View Results

Loading ... Loading ...

Zdroj: forbes.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.