Čaká nás veľká zmena v druhej sérii Supergirl

Áno, je to tak! Supergirl bola už oficiálne potvrdená. Fanúšikovia Supergirl netrpezlivo čakali na informáciu, či bude seriál Supergirl pokračovať druhou sériou. Dnes to čakanie skončilo – Supergirl bude naďalej zachraňovať svoje mesto National City. Ale…

the-flash-supergirl-crossover-worlds-finest-image-1-600x400

….ale súčasťou dohody o druhej sérii bol presun z CBS na CW. Supergirl sa tak pripojí ku komiksovým seriálom Flash, Arrow a Legends of Tomorrow. Televízia CBS bola tak trochu aj rada, že sa to vyriešilo takto, pretože sa im nepáčil pomer cena za epizódu/sledovanosť. 3 miliónová investícia do epizódy pre 10,03 miliónov fanúšikov podľa nich bola prehnaná, navyše sa im nepáčilo, ako ku koncu sezóny začali klesať hodnotenia kritikov.

Mne po tomto ozname začali hlavou víriť mnohé otázky:

Uvidíme ďalšie crossovery Flasha a Supergirl?

Výkonný producent oboch seriálov, Greg Berlanti už v minulosti naznačil túto možnosť. Avšak v obrátenej podobe crossoveru – návšteva Mellisy Benoist alebo Supergirl u Flasha. Sledovanosť crossoveru na CBS priniesla vyššiu sledovanosť  aj seriálom televízie CW – Flash a Arrow, takže sú ďalším crossoverom naklonení. Navyše, po presune Supergirl do CW už nevidím dôvod, prečo nie.

the-flash-supergirl-crossover-worlds-finest-image-9-440x600

Uvidíme aj iné crossovery?

Po presune seriálu na CW si myslím, že je to dosť možné. Všetky tri seriály Flash, Arrow a Legends of Tomorrow sú prepojené svojimi návštevami. Uvidíme, čo si pre nás producenti prichystajú.

Uvidíme Power Girl?

V jednom z predchádzajúcich článkov som riešila, či existuje Kara na Earth-1. Výkonný producent sa vyjadril, že:

Akákoľvek Kara, ktorá existuje na Earth-1 zároveň musí byť mimozemšťan. Nemôže to by Kara Danversová z Poughkeepsie… Isto, rozdielny kostým, ale existuje.

Vo Flashovi sme už neraz videli Earth-1 a dvojníkov, tak prečo nie aj dvojníčku Supergirl – Powergirl? Po presune Supergirl na CW odpadávajú problémy “medzitelevízneho” cestovania medzi CBS a CW (všetky reklamné a propagačné práva, povinnosti i obmedzenia).

Powergirl_dc_comics__1920x1080

Uvidíme kto priletel?

V poslednej epizóde prvej série na zem dopadla ďalšia vesmírna loď – identická ako tá, v ktorej priletela Kara. Koho do National City vesmírny vietor zavial, však neukázali. Preberie CW aj dej? Alebo len názov a ducha seriálu?

Snáď nám v CW nespravia to, že druhá séria začne s Cat v kaviarni.

107965-d3240bc

Zdroj: comicbookresources.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.