Čakajú DC filmy lepšie časy?

Po veľkom neúspechu filmu Justice League začalo štúdio Warner Bros. spolu s DC Comics v poslednom čase meniť produkciu a celkovo výrobu filmov, pretože ich pôvodný plán, ktorým sa chceli priblížiť k úspechom Marvel Univerza, nevyšiel úplne podľa ich predstáv. K zmenám sa vyjadril aj režisér filmu The LEGO Batman Movie alebo nadchádzajúceho NightwingaChris McKay, ktorý podľa príspevku na Twitteri nabáda fanúšikov, aby boli nadšení zo zmien, ktoré prichádzajú.

„Som nadšený zo všetkého, čo Walter Hamada robí vo Warner Bros. a DC. Ako fanúšik a filmár sa neviem dočkať, čo Matt Reeves vytvorí v Gotham City. Ak milujete DC alebo superhrdinov všeobecne, tak práve teraz je skvelý čas na to, aby ste dávali pozor. Trpezlivosť je skvelá vec.“ – Chris McKay

Walter Hamada prevzal úlohu riaditeľa DC filmov od Jona Berga a Geoffa Johnsa, ktorý taktiež pred nedávnom odstúpil zo svojej pozície riaditeľa DC Entertainment. DC má momentálne rozrobených niekoľko projektov ako Shazam a Wonder Woman 2, ktoré uvidíme v roku 2019. Matt Reeves taktiež pripravuje film o Batmanovi, avšak bez Bena Afflecka a DC ďalej plánuje filmy, ako Flash, Suicide Squad 2Birds of Prey alebo Joker. Dúfajme, že pripravované zmeny privedú DC filmy konečne aspoň na takú úroveň, z ktorej nebudú fanúšikovia sklamaní.

zdroj: comicbook.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.