Čakajú nás v jednom filme dvaja Flashovia?  

Dualita sveta seriálov a filmov spôsobuje, že jednu postavu hrajú v rovnakom čase dvaja rôzni herci. Takým prípadom je aj postava Flasha. Medzi seriálovým Flashom (Grant Gustin) a filmovým Flashom (Ezra Miller) je veľa rozdielov. Ako to vidia samotní herci? A mohli by sa v roli Flasha naraz stretnúť?

Grant Gustin

NED00D3G2O6NGE_5_b

Filmový Barry Allen mal premiéru vo filme BvS. Grant Gustin videl tento film a keď sa ho novinári spýtali, aké to bolo z jeho perspektívy „vidieť iného človeka hrať jeho postavu“, Gustin skonštatoval, že „na plátne nebola jeho postava“  pretože vo filme BvS Barry Allen „zatiaľ nie je Flash“. A aj keď bude Ezra Miller hrať Flasha, nebude hrať Gustinovu rolu. „Bude to jeho rola (Millerova). A bude to super.“

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Grant Gustin okomentoval na požiadanie novinárov oblek filmového Flasha týmito slovami: „To je šialené… Hm, naozaj šialené. Som šťastný, že je tak odlišný, myslím (smiech). Pretože náš je taký pouličný, drsný a nemyslím, že by sa uplatnil v inej verzii postavy.

Neskôr sa herec na Twitteri vyjadril, že obaja Flashovia si u divákov zaslúžia rovnakú šancu.

Ezra Miller

Ezra-Miller-ator-interpretar-the-Flash-cinemas

Ezra Miller, filmový Flash, má rád seriálového Flasha. Páči sa mu spôsob, akým je Flash znázornený a pred časom vyslovil poklonu svojmu seriálovému kolegovi – „On je boss“. Miller by sa s Gustinom rád stretol v jednom filme.

Nedávno Miller povedal čosi záhadné, nad čím uvažuje asi každý fanúšik Flasha: „…Nemôžem sa dočkať momentu, kedy sa s ním stretnem – tvárou v tvár, vydaní napospas Speedforce. Naše pohľady sa stretnú a v tej chvíli obaja zistíme pravdu. Akú pravdu? Nesmiem povedať.“ Naznačil tak Miller stretnutie filmového a seriálového sveta? Alebo ide len o opis jeho želania?

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Ako vidíte, aj keď sú medzi ich verziami Flasha zásadné rozdiely, herci majú jedno spoločné – jeden o druhom sa cez média vyjadrujú (zatiaľ) kladne a s úctou. Snáď to tak zostane.

Zdroj: ibtimes.co.uk, screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.