Captain America: Civil War natáčanie začne 1. apríla

Už je to len otázka pár týždňov, keď konečne uvidíme v kinách očakávaný trhák Avengers: Age of Ultron, ale predtým než Chris Evans a jeho kolegovia vyrazia na „svetové turné“ propagovania doteraz najväčšieho projekt od Marvelu, mnoho hviezd z filmu začne natáčať svoj ďalší super-hrdinský film, Captain America: Civil War.

Režiséri (bratia) Anthony a Joe Russo (Captain America: The Winter Soldier), od ktorých sa očakáva aj réžia filmov The Avengers: Infinity War, sa vracajú s projektom Captain America 3. Od minulého leta vieme, že sa začne natáčať už v apríli. Dnes vieme presnejšie informácie.

Za posledné dva mesiace, sme sa dozvedeli pár detailov o Civil War prostredníctvom produkcie a kastingov. Projekt, s krycím názvom Sputnik, začal pátrať po juho-ázijských komparzistoch, pre scény, ktoré sa začnú natáčať prvého apríla. EDIT: CBM informovalo, že prebieha casting aj pre afrických komparzistov, tí budú natáčať svoje scény v polovici mája.

Captain-America-Civil-War-Movie-Logo-Official

Ďalej sme sa dozvedeli, kratšie neoficiálne zhrnutie zápletky Captain America: Civil War:

Po udalostiach nasledujúcich po Age of Ultron sa kolektív celosvetových vlád rozhodol regulovať aktivitu super-hrdinov. Táto udalosť rozdelila Avengerov na dve frakcie, na jednej strane v čele s Iron Manom a na druhej s Captainom America. Spor vyústi do epickej bitky medzi bývalými spojencami.

Opis v podstate presne opisuje udalosti v komiksoch. V komikse, vládu donúti regulovať aktivitu super-hrdinov nešťastná nehoda. Počas natáčania reality show, o super-hrdinoch, sa strhne šarvátka, ktorá vyvrcholí vyhladením susedstva (vrátane školy plnej detí), čo donúti vládu k drastickým opatreniam. Vláda presadí zákon o registrácii super-hrdinskej aktivity. Podľa ktorého musia všetci hrdinovia odhaliť svoju identitu a ak chcú zachraňovať svet, tak len pod vedením vlády.

Iron Man je na strane vlády, ale Captain America reprezentuje slobodu. Pre Captaina a jeho nasledovníkov, je dôležité utajenie identity, pretože tým chránia svoju rodinu a blízkych, pretože hrdinovia často stoja proti zlu a mohli by ich tým všetkých ohroziť.

Po tom čo, vo CA: The Winter Soldier, padol S.H.I.E.L.D, a teraz v druhých Avengeroch, Tony Stark vytvorí Ultrona, ktorý sa obráti proti ľudstvu. Udalosti smerujú k filmovej adaptácii Civil War. Je možné, že na plátne uvidíme aj menej známych super-hrdinov. Zatiaľ určite vieme, že sa objaví Hawkeye, Black Widow a Falcon. A samozrejme aj nový Spider-Man.

The Avengers: Age of Ultron uvidíme 30. apríla 2015.
Captain America: Civil War uvidíme 6. mája 2016.

Zdroj: screenrant.com

EricThorwaldson

Avatar

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.