Captain America sa mal objaviť vo filme Ant-Man & The Wasp

Film Ant-Man & The Wasp je už takmer mesiac v kinách po celom svete, avšak aj po takto dlhom čase nám štúdio Marvel odkrýva stále nové informácie o pôvodnej verzii filmu, v ktorej sa mal dokonca objaviť aj Captain America. Prvý film nám priniesol krátku akčnú scénu, v ktorej vystupoval hrdina Falcon v súboji s Ant-Manom. Aj keď nám finálna verzia filmu žiadne cameo nepriniesla, môžme sa pozrieť aspoň na to pôvodné.

Režisér Peyton Reed v rozhovore s portálom RadioTimes prezradil, čo malo plánované cameo obsahovať: „Na začiatku sme mali variantu, v ktorej sme pripravili rýchlu verziu súboja na letisku z Civil War s nejakou vtipnou scénou, kde Captain America hádže Ant-Mana ako baseballovú loptičku. Pretože všetko je to vlastne Luisov príbeh, nie?“ Táto scéna by podľa mnohých fanúšikov spolu s Luisom do filmu skvelo zapadla.

Captain America sa objavil už v cameu filmu Thor: The Dark World, v ktorom sa Loki premenil na tohto amerického hrdinu. Neskôr nám film Spider-Man: Homecoming priniesol krátku scénu s motivačným prejavom, v ktorom opäť vystupoval Captain America. Táto scéna, ktorá sa mohla objaviť vo filme Ant-Man & The Wasp, nebola do príbehu pridaná podľa mnohých kvôli dôležitosti Ant-Mana vo filme Avengers 4, filmu by však neuškodila.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.