Captain America sa mal objaviť vo filme Ant-Man & The Wasp

Film Ant-Man & The Wasp je už takmer mesiac v kinách po celom svete, avšak aj po takto dlhom čase nám štúdio Marvel odkrýva stále nové informácie o pôvodnej verzii filmu, v ktorej sa mal dokonca objaviť aj Captain America. Prvý film nám priniesol krátku akčnú scénu, v ktorej vystupoval hrdina Falcon v súboji s Ant-Manom. Aj keď nám finálna verzia filmu žiadne cameo nepriniesla, môžme sa pozrieť aspoň na to pôvodné.

Režisér Peyton Reed v rozhovore s portálom RadioTimes prezradil, čo malo plánované cameo obsahovať: „Na začiatku sme mali variantu, v ktorej sme pripravili rýchlu verziu súboja na letisku z Civil War s nejakou vtipnou scénou, kde Captain America hádže Ant-Mana ako baseballovú loptičku. Pretože všetko je to vlastne Luisov príbeh, nie?“ Táto scéna by podľa mnohých fanúšikov spolu s Luisom do filmu skvelo zapadla.

Captain America sa objavil už v cameu filmu Thor: The Dark World, v ktorom sa Loki premenil na tohto amerického hrdinu. Neskôr nám film Spider-Man: Homecoming priniesol krátku scénu s motivačným prejavom, v ktorom opäť vystupoval Captain America. Táto scéna, ktorá sa mohla objaviť vo filme Ant-Man & The Wasp, nebola do príbehu pridaná podľa mnohých kvôli dôležitosti Ant-Mana vo filme Avengers 4, filmu by však neuškodila.

zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Ktorých hrdinov by Marvel mohol pridať do filmu Avengers 5?

Avengers je zatiaľ najpopulárnejšie zoskupenie hrdinov vo filmovom svete, no aj keď väčšina postáv ako …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.