Captain Marvel našla svoje režisérske duo

Marvel našiel pre ich nový sólo film, Captain Marvel, dvoch režisérov Annu Boden a Ryana Flecka. Režisérske duo môžete poznať z filmov Mississippi Grind alebo ich najlepšieho snímku It’s Kind of a Funny Story.

Marvel Studios pri rozhodovaní zvažovalo veľké množstvo režisérov. Podľa oficiálnej tlačovej správy chceli nájsť režiséra, ktorý vykročí do Fázy 4 s unikátnym pohľadom na vec. S Bodenovou & Fleckom sa stretli niekoľkokrát a za každým bol Marvel viac a viac ohromený ich víziou, navyše bol spokojný aj s filmovou a televíznou tvorbou a tak mi pred týždňom ponúkol režisérske kreslá.

Film Captain Marvel bude mať premiéru 7. marca 2019, hlavnej úlohy sa zhostí Brie Larson, scenár napísali Meg LeFauve a Nicole Perlman (Guardians of the Galaxy); film sa bude odohrávať okolo pilotky Air Force Carol Danvers ktorej DNA sa počas nehody zlúčilo s mimozemským, čím získala superschopnosti: nadľuskú silu a lietanie. Carol prvý raz uvidíme vo filme Avengers: Infinity War.

Zdroj: variety.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.