Captain Marvel ničí svojich nepriateľov v novom traileri

Po dvoch mesiacoch sa Captain Marvel vracia s úplne novými zábermi a akciou nadupaným trailerom. Po kratšom odmlčaní nastal čas, aby sa Carol Danvers pripomenula necelých 100 dní pred premiérou svojej sólovej snímky, a že sa jej to aj podarilo. Prvý trailer priniesol rôzne reakcie a dalo by sa povedať, že mnoho fanúšikov bolo možno až sklamaných, z rozporuplných pocitov, ktoré sprevádzali ten trailer, a zatiaľ čo aj táto nová ukážka má svoje chyby, tak určite ide o krok k lepšiemu.

Predsa len, Samuel L. Jackson v roli Nicka Furyho si kradne každú sekundu a po tej scéne s mačkou sa už môžeme domnievať, ako prišiel o svoje oko. Dokonca sa v traileri mihol aj Ronan The Accuser v podaní Leeho Paca. Údery sa vymieňali jedna radosť a do popredia sa dostalo rozšírenie scény v autobuse či bitka vo vesmíre mimo Zeme. Trailer sa taktiež zameral na pôvod CM, ktorá ako súčasť rasy Kree nadobudla mnohé nové schopnosti, avšak prišla o všetky svoje spomienky, ktoré si vytvorila pri pobyte na Zemi a ako to táto ukážka naznačuje, značnú časť filmu bude tvoriť práve spomínanie si na jej život ešte predtým, ako odhalila svoj pôvod.

Na zopár sekúnd sa ukázali aj Skrullovia, ktorí budú mať na starosť zničiť ľudstvo tentokrát. No možno najhorším momentom traileru, je keď Brie Larson(predstaviteľka CM/Carol Danversovej) prednesie frázu: “I’m not gonna fight your war. I’m gonna end it.“, kedy sa snáď z najepickejšieho momentu traileru stane situácia “Čo? To ako povedala?”. Bolo to prednesené akýmsi priam panovačným spôsobom, ktorý(musíme dúfať) bol len vytrhnutý z kontextu a vo finálnej verzii sa objaví ráznejšia verzia. Plus, mnohí ľudia si doteraz nie sú istí, čo si majú myslieť o Brie Larson a jej štýle hrania postavy. Niektorí nie sú presvedčení jej výkonom a niektorí to zasa prisudzujú faktu, že prišla o všetky svoje spomienky a bola vycvičená, aby sa stala radovým vojakov bez osobnosti pre rasu Kree. No čo si o tom myslíte Vy?

Film Captain Marvel zavíta do lokálnych kín 7.marca 2019.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.