Captain Marvel ničí svojich nepriateľov v novom traileri

Po dvoch mesiacoch sa Captain Marvel vracia s úplne novými zábermi a akciou nadupaným trailerom. Po kratšom odmlčaní nastal čas, aby sa Carol Danvers pripomenula necelých 100 dní pred premiérou svojej sólovej snímky, a že sa jej to aj podarilo. Prvý trailer priniesol rôzne reakcie a dalo by sa povedať, že mnoho fanúšikov bolo možno až sklamaných, z rozporuplných pocitov, ktoré sprevádzali ten trailer, a zatiaľ čo aj táto nová ukážka má svoje chyby, tak určite ide o krok k lepšiemu.

Predsa len, Samuel L. Jackson v roli Nicka Furyho si kradne každú sekundu a po tej scéne s mačkou sa už môžeme domnievať, ako prišiel o svoje oko. Dokonca sa v traileri mihol aj Ronan The Accuser v podaní Leeho Paca. Údery sa vymieňali jedna radosť a do popredia sa dostalo rozšírenie scény v autobuse či bitka vo vesmíre mimo Zeme. Trailer sa taktiež zameral na pôvod CM, ktorá ako súčasť rasy Kree nadobudla mnohé nové schopnosti, avšak prišla o všetky svoje spomienky, ktoré si vytvorila pri pobyte na Zemi a ako to táto ukážka naznačuje, značnú časť filmu bude tvoriť práve spomínanie si na jej život ešte predtým, ako odhalila svoj pôvod.

Viac:  Aquaman prichádza s novými zábermi v Extended traileri

Na zopár sekúnd sa ukázali aj Skrullovia, ktorí budú mať na starosť zničiť ľudstvo tentokrát. No možno najhorším momentom traileru, je keď Brie Larson(predstaviteľka CM/Carol Danversovej) prednesie frázu: “I’m not gonna fight your war. I’m gonna end it.“, kedy sa snáď z najepickejšieho momentu traileru stane situácia “Čo? To ako povedala?”. Bolo to prednesené akýmsi priam panovačným spôsobom, ktorý(musíme dúfať) bol len vytrhnutý z kontextu a vo finálnej verzii sa objaví ráznejšia verzia. Plus, mnohí ľudia si doteraz nie sú istí, čo si majú myslieť o Brie Larson a jej štýle hrania postavy. Niektorí nie sú presvedčení jej výkonom a niektorí to zasa prisudzujú faktu, že prišla o všetky svoje spomienky a bola vycvičená, aby sa stala radovým vojakov bez osobnosti pre rasu Kree. No čo si o tom myslíte Vy?

Viac:  Oficiálne vekové hodnotenie a dĺžka Venoma odhalená

Film Captain Marvel zavíta do lokálnych kín 7.marca 2019.

UndeadRoy

UndeadRoy
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov a príležitostný čítateľ komiksov (až na určité výnimky, ktoré čítam pravidelne).

Určite si prečítaj

11 postrehov z prvého traileru Avengers 4

Po nekonečnom čakaní sme sa konečne dostali k novému traileru k filmu Avengers 4. Trailer …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.