Captain Marvel očakáva obrovský 300-miliónový debut

Film Captain Marvel sa dočkal prvých recenzií, a keďže sú zväčša pozitívne, zrejme niekoho neprekvapí, že z hľadiska zárobkov vyzerá budúcnosť najnovšej marvelovky viac ako ružovo.

Už približne dva dni dozadu sa na internete začali objavovať prvé recenzie na “origin story” Captain Marvel v podaní Brie Larson. Film sa stretol u časti fanúšikov s veľkou nevôľou, pričom hlavnej predstaviteľke bolo vyčítané najmä to, že sa celý čas vôbec neusmieva alebo dokonca samotnej predstaviteľke Carol Denvers boli vyčítané jej veľmi radikálne feministické názory. Kritiky sú ale napokon pozitívne a je zrejmé, že Marvel Studios sa opäť podarilo natočiť skvelý a zábavný film.

Podľa Hollywood reporter sa dá očakávať že film zarobí počas tohto víkendu okolo 125 až 150 miliónov dolárov, pričom celosvetovo sa môže toto číslo vyšplhať až na neuveriteľných 300 miliónov. Tým pádom by sa Captain Marvel stala druhým najlepšie zarábajúcim Marvel “origin story” v prvých pár dňoch po uvedení do kín po Black Pantherovi a predbehla by aj iný superhrdinský film so ženskou hlavnou hrdinkou, Wonder woman od DC comics.

Zdá sa teda, že Captain Marvel sa stane obrovským filmovým hitom a to je veľmi povzbudivé vzhľadom nato, že už za niečo vyše mesiaca nás čaká dlhoočakávaný film Avengers: Endgame.

HB

Avatar
Fanúšik fantasy, sci-fi, hororov, trilerov, komiksov, mangy, anime a jednoducho všetkého geekovského.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.