CBS chystá nový seriál podľa komiksov

Televízia CBS sa rozhodla opäť raz zaloviť v komiksových vodách a zo sveta DC ulovili superhrdinské zoskupenie Secret Six. Poďme si povedať všetko, čo o tom zatiaľ vieme.

Televízna stanica CBS vysielala prvú sériu Supergirl. Potom sa v superhrdinskom svete televízia odmlčala (Supergirl prešla na CW). Teraz sa vracajú do sveta komiksov, aspoň tak to vyzerá. Televízia si (zatiaľ) objednala pilotnú epizódu Secret Six.

O produkciu seriálu by sa mal postarať producent Rick Muirragui (Suits/Kravaťáci), na pilotnej epizóde sa podieľajú aj Bill Lawrence (Scrubs) a Jeff Ingold.

Kto sú Secret Six?

Secret Six je tím zložený z hrdinov, aj antihrdinov či záporákov. Z komiksov poznáme tri tímy + pár variácii (Tangent Comics, Tiny Titans, Flashpoint), no všetky však majú jedno spoločné – vedie ich záhadný Mockingbird.  Jeho identita je veľmi dlho neznáma, stalo sa aj, že sa vôbec neodhalila. Ak sa Mockingbirdova identita odhalí, často ide o zvučné meno, ako je Lex Luthor, Riddler alebo Lobo.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lex luthor batman v superman

Členovia originálnej Secret Six sú August Durant, Lili de Neuve, Carlo di Rienzi, Mike Tempest, Crimson Dawn a King Savage. Druhú Secret Six tvoria Mitch Hoberman, Ladonna Jameal, Tony Mantegna, Luke McKendrick, Vic Sommers a Dr. Maria Verdugo. Tretie zoskupenie je zoskupenie záporákov: Catman, Deadshot, Cheshire, Rag Doll, Scandal Savage a Parademon.

Členovia skupiny musia spolupracovať, pretože Mockingbird ich vydiera.

Momentálne nie je známe, ktoré postavy na obrazovkách uvidíme, ani to, či dostaneme celú sériu seriálu. V prípade, že sa o seriáli dozvieme niečo viac, dozaista Vás o tom budeme informovať.

 

zdroj: digitalspy.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.