Chcete viac Justice League?

Páčilo sa Vám filmové spracovanie Justice League? Chceli by ste viac spoznať ich príbehy? Tak mám pre vás riešenie. Keďže ďalší hraný film Justice League je ešte ďaleko, čakanie si môžete skrátiť animovanými filmami a komiksami, v ktorých môžete spoznať ďalšie príbehy tímovky od DC Justice League. Tak teda poďme nato.

Justice League : Zánik

Hneď na úvod tu máme veľmi zaujímavý príbeh. Vandal Savage s pomocou Mirror Mastera ukradne Batmanovi jeho záložný plán na zničenie Justice League, a tak zvolá viacerých záporakov ako Bane, Cheetah, Star Sapphire, Metallo a Ma’alefa’ak, aby mu to pomohli uskutočniť. Ako to celé dopadne, zistite sami. V tomto filme tvorí Justice League Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Martian Manhunter a ako pomocník Cyborg.

Justice League : War

Ako ďalší tu máme príbeh, ktorý inšpiroval aj filmovú predlohu. Darkseid zaútočí na Zem a chce získať tri kocky a ako pomocníkov využíva Paradémonov. Hrdinovia sa musia spojiť, aby spolu ochránili Zem. Čo je takmer totožné s filmovou predlohou, až na hlavného záporaka. V tomto filme Justice League tvorí  Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Shazam a Cyborg.

Justice League : The Flashpoint Paradox

To najlepšie na záver. V tomto filme Flash cestuje v čase, aby zachránil svoju matku, čím ale vytvorí alternatívnu budúcnosť, kde Justice League neexistuje a namiesto toho Wonder Woman s amazonkami bojuje proti Aquamanovi s Atlanťanmi. Superman je nezvestný, Batmanom je Brucov otec Thomas Wayne a Cyborg pracuje ako vládny agent. A aby toho nebolo málo, Flash nemá svoje schopnosti a musí vymyslieť, ako vrátiť všetko do poriadku. Tento film má byť predlohou pre filmové spracovanie Flasha, ktoré nás čaká v roku 2019.

Liga spravedlnosti: Počátek
Ako bonus som si pre vás vybral klasický komiks. Keďže tam všetko začína, či už filmové alebo animované spracovanie, rozhodne odporúčam skúsiť si prečítať klasický komiks. V češtine začína séria Justice League prvým titulom Počátek. Príbeh je v podstate podobný ako filmový, ale takmer totožný s animovaným filmom Justice League: War spomínaný vyššie. Justice League tu tvorí Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Aquaman a Cyborg.

Máte obľúbený animovaný film alebo komiks o Justice League? Podeľte sa oň v komentároch.

JJkomiks

JJkomiks
Sme zakladatelia komiksového eshopu www.jjkomiks.sk, baví nás všetko čo sa týka komiksov či už sú to filmy, seriály alebo samotné komiksy.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.