Chris Hemsworth ako Thor ani zďaleka nekončí

Mnohí fanúšikovia si začali užívať Thora až v posledných rokoch a aj jeho predstaviteľ zdieľa s divákmi totožné pocity. Čaká Thora naozaj koniec?Chris Hemsworth sa nechal neraz počuť, že prvé sólové filmy boli preňho zábavnou záležitosťou, ale ani zďaleka nie tak, ako si to pôvodne predstavoval. O to viac ho potešilo osvieženie vo forme Ragnaroku, kedy aj podľa divákov nabral Thor druhý dych a získal si ešte viac fanúšikov. Potom sa zasa nájdu aj takí, ktorí budú “nového” boha hromu považovať za výsmech tomu, kým bol predtým a možno na tom bude sčasti aj niečo pravdy.

Koniec koncov, Thor opäť zažiaril v epickom zakončení Infinity ságy – Infinity War a Endgame, popri ktorých sa začali šíriť fámy, že narozdiel od väčšiny pôvodných Avengerov, Thor tak úplne nekončí a má pred sebou ešte nejakú budúcnosť. Najnovšie správy hovoria, že Chris Hemsworth údajne podpísal zmluvu na ďalších 5 filmov zo sveta MCU a o tomto čase sa môžeme iba domnievať, kde všade sa s ním stretneme, ale jedno je isté. Hemsworth by sa mal ukázať v zakončení trilógie Guardians of the Galaxy, čo poteší nejedného fanúšika. Totižto jeho chémia s jednotlivými členmi tejto atypickej “rodiny” sa stala za posledné roky priam ikonickou, a tak niet divu, že sa dočkáme ešte viac podpichovania medzi ním a Rocketom.

VIAC:  Komiksové filmy roku 2020

Zároveň sa už nejakú tú dobu hovorí o pokračovaní jeho sólovej série, teda Thor 4, čo bolo potvrdené aj predstaviteľkou Valkýry, Tessou Thompson, s ktorou sa Hemsworth onedlho opäť stretne na striebornom plátne v znovuoživení kultovej série Muži v čiernom. Avšak celá táto záležitosť s novou zmluvou je možno až príliš zahalená. Napriek tomu, že odznela na viacerých zahraničných zdrojoch vo forme akejsi zmesi poznatkov, komerčné a mainstreamové média sa zrejme zdráhajú pretláčať túto informáciu dopredu. Teda je otázne, či pôjde naozaj o také vysoké číslo filmov do budúcna, avšak udalosti v MCU boli tak nastolené, že návrat Thora by mal byť viac ako istý. Aký je váš pohľad na túto vec? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch pri príspevku.

VIAC:  Oscary 2020 - Poznáme najlepší film roku 2019

Zdroj: konbini.com, screenrant.com, comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Ktorý film sa stane najlepším filmom roku 2019?

Už zajtra sa dozvieme, ktorý zo siedmich nominovaných filmov, získa Oscara za najlepší film. Fanúšik …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.