Chris Hemsworth ako Thor ani zďaleka nekončí

Mnohí fanúšikovia si začali užívať Thora až v posledných rokoch a aj jeho predstaviteľ zdieľa s divákmi totožné pocity. Čaká Thora naozaj koniec?Chris Hemsworth sa nechal neraz počuť, že prvé sólové filmy boli preňho zábavnou záležitosťou, ale ani zďaleka nie tak, ako si to pôvodne predstavoval. O to viac ho potešilo osvieženie vo forme Ragnaroku, kedy aj podľa divákov nabral Thor druhý dych a získal si ešte viac fanúšikov. Potom sa zasa nájdu aj takí, ktorí budú “nového” boha hromu považovať za výsmech tomu, kým bol predtým a možno na tom bude sčasti aj niečo pravdy.

Koniec koncov, Thor opäť zažiaril v epickom zakončení Infinity ságy – Infinity War a Endgame, popri ktorých sa začali šíriť fámy, že narozdiel od väčšiny pôvodných Avengerov, Thor tak úplne nekončí a má pred sebou ešte nejakú budúcnosť. Najnovšie správy hovoria, že Chris Hemsworth údajne podpísal zmluvu na ďalších 5 filmov zo sveta MCU a o tomto čase sa môžeme iba domnievať, kde všade sa s ním stretneme, ale jedno je isté. Hemsworth by sa mal ukázať v zakončení trilógie Guardians of the Galaxy, čo poteší nejedného fanúšika. Totižto jeho chémia s jednotlivými členmi tejto atypickej “rodiny” sa stala za posledné roky priam ikonickou, a tak niet divu, že sa dočkáme ešte viac podpichovania medzi ním a Rocketom.

Zároveň sa už nejakú tú dobu hovorí o pokračovaní jeho sólovej série, teda Thor 4, čo bolo potvrdené aj predstaviteľkou Valkýry, Tessou Thompson, s ktorou sa Hemsworth onedlho opäť stretne na striebornom plátne v znovuoživení kultovej série Muži v čiernom. Avšak celá táto záležitosť s novou zmluvou je možno až príliš zahalená. Napriek tomu, že odznela na viacerých zahraničných zdrojoch vo forme akejsi zmesi poznatkov, komerčné a mainstreamové média sa zrejme zdráhajú pretláčať túto informáciu dopredu. Teda je otázne, či pôjde naozaj o také vysoké číslo filmov do budúcna, avšak udalosti v MCU boli tak nastolené, že návrat Thora by mal byť viac ako istý. Aký je váš pohľad na túto vec? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch pri príspevku.

Zdroj: konbini.com, screenrant.com, comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.