Chris Hemsworth chce ostať Thorom aj po vypršaní kontraktu!

S príchodom Infinity War a bezmenného pokračovania Avengers 4 sa končí veľa kontraktov zásadných hercov v rámci MCU, medzi ktorých patrí aj Chris Hemsworth, avšak ten by veľmi rád s postavou Thora pokračoval aj naďalej. A niet divu, veď po Ragnaroku je Thor žiadaný fanúšikmi viac ako kedykoľvek predtým a aj jeho predstaviteľ, Chris Hemsworth, s nimi zdieľa toto nadšenie, na čo upozornil pri prezentovaní nového vojnového titulu 12 Strong.

Len pred dvoma dňami som skončil s natáčaním Avengers 4, a to je celý môj kontrakt – ten sa skončil a teraz to pôsobí ako ‘wow, to je všetko’. Pred dvoma, troma filmami som si povedal ‘dobre, tak ešte zopár ďalších’. Tiež som si to užíval, no cítil som sa trocha obmedzený. A po tejto skúsenosti s Taikom (režisér Ragnaroku – pozn. redaktora) a posledných dvoch Avengeroch mám taký pocit, ako keby sa Thor niekoľkonásobne znovuzrodil a dokonca v týchto Avengeroch sa ako postava vyvíja, čo nie je časté pri filmoch takýchto rozmerov. Takže som nadšený a plný entuziazmu a mám z toho lepší pocit ako kedykoľvek predtým.

Pokiaľ sa pýtate, či Hemsworth už dostal šancu hovoriť na tému “budúcnosť Thora” s kompetentnými osobami z Marvel Studios, tak takto znela jeho odpoveď:

Práve teraz je to hlavne o Avengeroch a dejovej línií týchto postáv. Ak mám byť úprimný, tak na to sa momentálne viaže najviac pozornosti. O tom, čo má prísť potom, som ešte s nikým nehovoril.” A Hemsworth dopĺňa: “No pokiaľ by som mal možnosť vrátiť sa, s radosťou tak urobím. Taktiež si myslím, že teraz je po tom najväčší dopyt a zároveň sa nám otvorilo nové spektrum možností s tým, kam sa Thor môže posunúť a čo môže dosiahnúť, lebo posledným filmom sme tak trocha zlomili šablónu.

Thora, v podaní Chrisa Hemswortha, najbližšie uvidíme v “tímovke” Avengers: Infinity War, ktorá zavíta do lokálnych kín 26.apríla 2018.

Zdroj: ign.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.