Chystá sa film podľa komiksu Marka Millara ‘Chrononauts’

Ďalší komiks Marka Millara sa chystá na filmovú adaptáciu. Tentoraz kúpil filmové práva Universal.

Chrononauts je komiks o cestovaní časom, ktorý bol vytvorený umelcom Senom Gordonom Murphym (Punk Rock Jesus) a Markom Millarom (Kick-Ass, Wanted a Kingsman: The Secret Service). Millar opísal komiks ako crossover medzi Apollo 13 a The Time Machine.

Oficiálny popis komiksu: Corbin Quinn a Danny Reilly sú dvaja kamaráti, ktorí milujú zábavu. Sú tiež geniálny vedci. Keď objavia cestovanie časom, využijú svoj výskum pre dobro celého ľudstva? Alebo použijú časopriestorovej kontinuum pre svoje vlastné ciele? Chrononauts je príbeh muža, ktorý svoj prvý krok skrz časový prúd urobí pred kamerami a všetko sa pokazí.

Film budú produkovať tvorcovia komiksu Miller a Murphy spolu s Chrisom Morganom (Fast & the Furious). Keďže práva kúpilo štúdio Universal (nie FOX) je otázne či Millar ku projektu prizve svojich obvyklých spolupracovníkov, režiséra Matthew Vaughna, scenáristku Jane Goldmanovú a herca Marka Stronga.

EricThorwaldson

Avatar

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.