Chystá sa seriál so Supermanom?

Seriálový Superman (Tyler Hoechlin) účinkoval v seriáli Supergirl zatiaľ v dvoch epizódach. Stanica CW je povestná tým, že ak sa komiksová postava zjaví v nejakom seriáli ako hosť, čoskoro dostane aj vlastný seriál (Flash, Hawkman a Hawkgirl = Legends of Tomorrow). Bude mať aj Superman vlastný seriál?

Seriálový Superman si našiel veľa priaznivcov, aj keď samozrejme, má aj nejakých svojich “nefanúšikov”. Niektorí by Tylera Hoechlina ako Supermana radi videli častejšie, jeho účinkovanie bolo zatiaľ dohodnuté len na dve epizódy v seriáli Supergirl. Platia isté obmedzenia, možno aj preto, že sa chystá nový film Superman s Henrym Cavillom.

26e4e778ae32aef90f5450d51678c1601efec6bb

Môžeme preto očakávať samostatný seriál? Ako sa veci majú objasnil Andrew Kreisberg – jeden z producentov seriálu:

Nebudem tu sedieť a hovoriť, že nemôže existovať svet, v ktorom je seriál Superman a hlavnou hviezdou Tyler. Neviem, čo prinesie budúcnosť. Ale práve teraz to nie je našim cieľom. Práve pracujeme na Supergirl, čo je naša vlajková loď a hľadáme cestu, ako by si Tyler mohol zopakovať svoju rolu, našim stredobodom pozornosti je však práve teraz Supergirl.

Kreisbergove vyjadrenie je nádejné. Ak by existoval seriál Superman, tak by bol určite vítaný. Výhodou seriálu by bolo, že by existoval v “Karinom svete” (ktorý je oddelený od Arrowverse a ostatných troch seriálov CW). Crossover Supergirl a Superman by sa dal zorganizovať ľahšie a prirodzenejšie ako crossover Supergirl a Flasha (práve kvôli cestovaniu alternatívnymi realitami).

supergirl-season-2-trailer-superman

Jednou z možností, kedy by sme sa mohli dočkať seriálu Superman je nasledujúca seriálová sezóna. Ak CW zruší nejaký svoj seriál (na nikoho nechcem ukazovať prstom, ale Legends of Tomorrow sú na tom biedne už 17 epizód), tak by ho mohol nahradiť práve Superman. Ten by priniesol sledovanosť a pravdepodobne aj nových fanúšikov pre stanicu CW. Sú to však len moje skromné dohady.

Zdroj: Screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.