Chystá sa sólo film s Harley Quinn?

Už od prvého traileru Suicide Squad bolo jasné, že jednou z centrálnych postáv bude Jokerove dievča Harley Quinn. Harley Quinn zahrá austrálska herečka Margot Robbie (Vlk z Wall Street), ktorá je v poslednej dobe čoraz viac žiadaná. Ide o prvé filmové stvárnenie postavy Harley Quinn. A je možné, že je to len začiatok novej éry… Štúdio Warner Bros vidí veľký potenciál v antihrdinke Harley a už sa začína šepkať, že sa chystá sólo film. Je málo komiksových filmov, v ktorých je hlavná hrdinka žena. A ešte menej ich je antihrdiniek. Preto by sólo film s Harley Quinn bol oživením celého komiksovo-filmového sveta.

la-et-hc-margot-robbie-on-harley-quinn-20160412

Samotné obsadenie Margot Robbie bolo finančne náročné, preto chcú WB z toho vyťažiť najviac – práve prostredníctvom sólo filmu s Harley Quinn v hlavnej úlohe. Robbie by tam mala nielen znovu hrať Harley Quinn, ale zároveň by vraj bola producentkou filmu. S touto prácou má už skúsenosti z filmu Terminal. Okrem Harley by vo filme mohli byť aj Batgirl a Birds of Prey. Štúdio WB si už najalo scenáristku na tvorbu scenáru pre nový film s komiksovým ladením, ktorá už pracuje na scenári. Jej meno zatiaľ zverejnené nebolo.

Pravdepodobne sa čaká, aký ohlas bude mať Suicide Squad a na základe toho sa rozhodne o osude tohto projektu.

Zdroj: screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.