Civilná vojna v MARVEL. Spory medzi divíziami!

Jedna civilná vojna sa chystá na plátno, no ta druhánaplno zúri priamo v spoločnosti Marvel. Spory medzi vedúcim Marvel Studios Kevinom Feigem a Isaacom “Ikeom” Perlmutterom naberajú na obrátkach! O čo vlastne ide?

O zmenách,, ktorými Marvel prešiel som vás informovaltomto článku. Avšak, ako sa dalo čakať, jeden zo zainteresovaných nakoniec pocítil krivdu, čím sa „bratovražedná vojna“ môže začať!

kevin feige a isaac perlmutter
(Kevin Feige a Isaac Perlmutter)

 

Prvé zmienky o spore prišli z portálu bleedingcool.com, ktorý informoval že, po zmenených dátumoch v zmenených dátumoch v 3. Fáze to vyzerá tak, že Marvel Studios už naďalej neráta s tvorbou snímky Inhumans. Dôvodom má byť údajne, potreba úplne odrezať filmovú divíziu od tej televíznej, a tým úplne zrušiť akýkoľvek dosah Ikea Permuttera na MCU. Permutter ma totiž ešte stále dosah na MCU, konkrétne na film Inhumans, a to skrz seriál Agent of SHIELD, ktorý divákov postupne zoznámil s rasou Inhumans.

Povráva sa, že Marvel ohlásil film Inhumans len na základe toho, že Permutter, v čase keď sa mu museli všetci spovedať, riadne pritlačil. Podľa všetkého plánoval vyvrcholenie seriálu Agents of SHIELD, práve filmom Inhumans. Čo nie je úplný nezmysel, keďže už v druhej sérií seriálu, sme boli postupne zoznamovaní s rasou Inhumans. Začiatkom tretej série sa však naplno rozbehol lov po nových Inhumans.

VIAC:  Čo ak...?
inhumans-logo
(Logo Inhumans)

 

Seriál tak stanovil pravidla, limityobmedzenia Inhumans. To by sa však filmovej divízií páčiť nemuselo. Vo vzduchu dokonca visí možnosť, že by sa Permutter mohol rozhodnúť „po strate moci“, narušiť štruktúru filmu Inhumans. Spraviť by to mohol skrz seriál a to tým, že by predstavil niektorých členov z kráľovskej rodiny Black Bolta. Čiže ak v seriáli uvidíme niekoho z kráľovskej rodiny Inhumans, môžeme sa z najväčšou pravdepodobnosťou rozlúčiť s filmom.

Na posilnenie toho, že to filmová divízia myslí naozaj vážne dal Feige o sebe vedieť, tým že rozpustil kreatívnu radu Marvelu, ktorej členovia majú silné spojenie s televíznou divíziou. Členovia rady ako Joe Quesada a Brian Bendis, ktorý sú tvorcami Skye, Jessici Jones či Dardevila.

VIAC:  Čo ak...?
inhumans-comic
(Inhumans zo stránok komiksov)

 

Je teda evidentne, že Marvel Studios už pracuje na prvých zmenách od oslobodenia sa spod železnej ruky Permuttera. Ten to podľa všetkého svojím ex-podriadením vôbec neuľahčí.  Žiadne rušenie filmov však ešte nie je oficiálne, avšak atmosféra v spoločnosti Marvel je prinajmenšom zaujímavá.

Čo si o situácií myslíte vy? Bude Vin Diesel smutný keď mu zrušia Inhumans, a tým jeho rolu Black Bolta (ja viem že to nie je potvrdené, ale keď to tak okato naznačuje)? A prečo v prípade takýchto sporov, sľuboval Kevin Feige počas tlačovky, pri príležitosti predaja blu-ray diskov Avengers: Age of Ultron, väčšiu prepojenosť medzi filmami a seriálmi? Mohol mať na mysli, miesto Agents of SHIELD práve partičku The Defenders a jej členov Daredevil-a, Jessicu Jones, Luka Cage-a a Iron Fist-a?

IntrOvert

IntrOvert
*Tvorivý tvor vytvorený s tvorivou potrebou tvoriť tvorivé*

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.