Clark Gregg sa vyjadril k Inhumans a návratu k Marvel filmom

Úspešný seriál Agenti S.H.I.E.L.D. získal právoplatné miesto v Marvel Cinematic Universe a po prvýkrát vykročil vpred s cieľom blysnúť sa nad filmami, a to uvedením novej, no veľmi dôležitej časti filmovej série. Opätovne sme sa pýtali, či stopy a náznaky v prvej sérii viedli k možnému úvodu Inhumans. Teraz už vieme, že sme sa nemýlili.

Finále prvej polovice druhej série Agentov S.H.I.E.L.D. nám odhalilo nemalé prekvapenie, týkajúce sa seriálu, a po prvých desiatich epizódach  sme si odpovedali na naše otázky. Momentálne nás však trápia tak trochu iné záhady. Ako si Coulsonov tím poradí s odhalením Inhumans a super schopnosťami Skye? Aké tajomstvo ukrýva Mockingbird (Adrianne Palicki)? Je pravda, že sa Hawkeye objaví v seriáli a bude mať vzťah s Mockingbird, ako to je v komikse?

Jeremy-Renner-Hawkeye-Adrianne-Palicki-Mockingbird-Clark-Gregg-Coulson

Tieto záhady sa viažu priamo na nadchádzajúce, nedočkavo očakávané filmy, ktoré nás dovedú k ďalším nezodpovedaným otázkam. Objaví sa Coulson a jeho tím vo filme The Avengers: Age of Ultron? Informácia o spojeniach medzi spomínaným filmom a seriálom bola potvrdená samotným producentom. Objavia sa taktiež v titule Captain America: Civil War, alebo v inom filme tretej fázy? Bude mať Coulson možnosť odhaliť naďalej trvajúcu existenciu organizácie S.H.I.E.L.D.?

Clark Gregg, predstaviteľ postavy Phila Coulsona prejavil rešpekt pred scenáristami seriálu Agenti S.H.I.E.L.D., a pred tým, čo sa im podarilo vytvoriť počas prvej série. Obzvlášť obdivuje ich umenie zvládnuť dané výzvy prvej série, kde bol tím scenáristov brzdení vo výbere postáv a príbehov z komiksov, ktoré môžu použiť. Momentálne majú ďaleko viac slobody a Gregg je nedočkavý, čo ďalšie vymyslia, a ako budú narábať s agentami S.H.I.E.L.D.u. Keď už sme pri osudoch agentov, Gregg láka fanúšikov informáciou, že medzi Coulsonom a Mockingbird sa chystajú mierne dôverné záležitosti.

Samozrejme, udalosti ako smrť Tripletta a premena Skye a Rainy, bude mať vážny dopad na Coulsonov tím. Gregg upozorňuje, že každý člen týmu bude reagovať na situáciu inak, v závislosti od toho, koho pozná už dlhú dobu, a kto je, práve naopak, v týme nový.

Agenti S.H.I.E.L.D.u sa na obrazovky ABC vrátia 3. marca 2015.

Zdroj: screenrant.com

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.