Čo ak…?

“Priestor. Čas. Realita. Netvoria priamočiaru líniu. Je to spektrum nekonečných možností.” Čo ak by boli kľúčové udalosti zo sveta Marvel filmov/komiksov inak? Niektoré alternatívy nám ukáže pripravovaný seriál.

Pripravovaný animovaný seriál nás zavedie do alternatívnych realít. Príbehmi bude diváka sprevádzať “Watcher” (Pozorovateľ).

V jednom z príbehov sa pozrieme na aj to, ako by svet vyzeral bez Kapitána Ameriku. V tomto svete existuje úplne iný hrdina, resp. hrdinka. Supersérum totiž dostala Peggy Carter, nie Steve Rogers. V inom svete zase môžeme vidieť, že Yondu si “nepožičal” mladého Petra Quilla, ale mladého T´Challu (a teda sa nestal Black Pantherom).

Veľmi lákavo znie aj obsadenie seriálu. Potvrdení na prepožičanie hlasu sú zrejme všetci hlavní predstavitelia, ktorí sa objavili vo filmoch (dúfam, že sa nemýlim). V seriáli budeme mať možnosť “započuť” aj zosnulého Chadwicka Bosemana (Black Panther). “What if” bola jeho posledná herecká rola.


Peggy Carter ako superhrdinka

Seriál bude mať 10 epizód a plánovaná je aj druhá séria. Zároveň bude súčasťou štvrtej fázy MCU (Marvel Cinematic Universe).

Trailer:

Predpokladaná premiéra seriálu je v polovici roku 2021, presný dátum zatiaľ nepoznáme.

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Ridley Scott nám predstavuje Raised by Wolves

Ridley Scott, legendárny režisér, známy najmä vďaka Blade Runnerovi alebo Votrelcovi a scenárista Aaron Guzikowski …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.