Čo chystá finálová epizóda seriálu Legends of Tomorrow?

Pred nami je finálová epizóda tretej série seriálu Legends of Tomorrow. Legendy sa chystajú na záverečný súboj s démonom Mallusom.

Názov „The Good, the Bad and the Cuddly“ (Dobrý, zlý a maznavý) môže síce na prvé počutie znieť divne, no vďaka rozhovoru s Philom Klemmerom je možné vniesť do tejto záhady trocha svetla. V záverečnej epizóde by sa mohol objaviť maznavý plyšák Beebo, ktorý dostal srdcia mnohých divákov už v epizóde s Vikingami.

V záverečnej epizóde tretej série sa môžeme tešiť aj na návrat starých známych tvári, ako je Jonah Hex alebo Jax – polovica Firestorma – ktorý po smrti Martina Steina opustil Waverider.

Hlavný záporák Mallus sa nám predstavil už v predchádzajúcej epizóde. Démon s rohami a krídlami, ktorý túži ovládnuť svet je podľa Klemmera iba „špičkou ľadovca“. V štvrtej sérii sa plánujú Legendy posunúť smerom k mýtom a legendám, čiže môžeme očakávať ešte väčšie bláznovstvá ako doteraz. Výkonný tím seriálu to robí ale aj z toho dôvodu, aby mohol Constantine fungovať na palube Waveridera so svojou mágiou ako plnohodnotný člen.

Dosť bolo dobrých správ, teraz je čas na tú smutnejšiu – Klemmer  uviedol, že v závere epizódy bude na palube Waveridera „aspoň jedno miesto voľné“. Znamená to, že posádku buď niekto opustí svojim odchodom alebo smrťou. Dúfajme, že si seriálová zubatá vybrala svoju tohtoročnú daň v podobe doktora Steina, na „obyčajné odchody“ sme vo finálových epizódach už viac-menej zvyknutí a preto by to bolo menej emotívne.

 

Premiéra epizódy je plánovaná na americkej stanici CW v pondelok o 8:00 PM amerického času.

Zdroj:tvline.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.