Čo keby vám niekto dal manuál k hraniu?

Po trojtýždňovej pauze sa magazín PoP-Cult vracia späť so svojou siedmou časťou. Z bohatého popkultúrneho obsahu sa do volume 7 dostali spoločenské hry a poézia. Áno, čítate správne. Dvojica geekov čítala básne.

Ale pekne po poriadku. Najprv vás v siedmej epizóde čaká komplexný prehľad žánrov spoločenských hier (áno, aj spoločenské hry majú svoje žánre a kategórie). Nabudúce budete teda nielen v recenzii magazínu PoP-Cult rozumieť slovám ako amerithrash alebo deckbuilding, ale aj pri výbere svojej prvej (alebo ďalšej) spoločenskej hry sa po tejto časti zorientujete rýchlejšie a presnejšie. A ku každému žánru, typu a kategórii hier dostanete aj mnoho príkladov. 😉

PoP-Cult robil poriadok v hrách (Foto: PoP-Cult Magazín)
PoP-Cult robil poriadok v hrách (Foto: PoP-Cult Magazín)
Čo znamená, ak je v hre kocka? A čo, ak sú tam drevené komponenty? (Foto: PoP-Cult Magazín)
Čo znamená, ak je v hre kocka? A čo, ak sú tam drevené komponenty? (Foto: PoP-Cult Magazín)

A čo tá druhá časť? No, tam je tá poetická recenzia. Obaja moderátori PoP-Cultu si prečítali Kytice od Karla Jaromíra Erbena a mystický, hororový, tajomný zážitok z nadprirodzena ich nenechal na pokoji a rozhodli sa recenzovať túto zbierku balád. Inšpirovala ich aj vznikajúca komiksová adaptácia tohto diela. Ak teda máte radi Lovecrafta alebo E. A. Poea, tak Kytice vás presvedčia. Alebo skôr recenzia PoP-Cultu.

Prvé ohlasy hovoria, že tento diel magazínu PoP-Cult je zatiaľ najlepší, takže by ste sa nemali nudiť a v geek svete sa zorientujete ešte o čosi lepšie. Skúste. Hore je video. 🙂

A na záver siedmej časti dve novinky magazínu PoP-Cult :-) (Foto: PoP-Cult Magazín)
A na záver siedmej časti dve novinky magazínu PoP-Cult 🙂 (Foto: PoP-Cult Magazín)

PoP-Cult

PoP-Cult
Webový magazín o komiksoch, filmoch, seriáloch, spoločenských hrách a mnohom ďalšom. Točíme o popkultúre.

Určite si prečítaj

Charles Burns – Génius, ktorý je možno predlohou pána Burnsa

S Charlesom Burnsom sa spája jedna zaujímavá konšpiračná teória (áno, aj my komiksoví fanúšikovia máme …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.