Čo môžeme očakávať od 5.série seriálu Arrow?

Ohlásenie 5.série seriálu Arrow na seba nenechalo dlho čakať, a tak aktuálne kladená otázka je “Čo môžeme od nej očakávať?”. 4.séria za sebou zanechala mnoho pocitov, ale aj pachuť akejsi podpriemernosti, ktorou Arrow začína zapáchať. No samozrejme, boli zanechané aj nejaké otázky, týkajúce sa najmä vzťahu medzi Oliverom a Felicity, prezývaným aj “Olicity”. Niektorí to neznášajú, iní zasa milujú a je len na Vás kam sa zaradíte, čo ovplyvní Vašu reakciu na túto informáciu. Na nedávnej akcii Heroes And Villains Fan Fest 2016 sa ukázal aj David Ramsey (predstaviteľ Johna Diggla), ktorý sa nevyhol otázkam ohľadom nadchádzajúcej 5.série.

diggle_superhero

Padla spomínaná otázka, že čo môžeme očakávať od 5.série a Ramseyho odpoveď hovorí za všetko:

Môžeme očakávať smrť, chaos a opätovné oživenie vzťahu medzi Oliverom a Felicity.

5.séria by mohla byť zároveň aj posledná, čo naznačuje dĺžka flashbackov, ktoré budú pretrvávať už iba do konca 5.série, no nemusí to znamenať nič. Vo flashbackoch sa dozaista dozvieme ako sa Oliver dostal ku tetovaniu Bratvy a omnoho viac.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.