Čo môžeme očakávať od gigantického finále 7.série The Walking Dead?

Finále 6.série nás zanechalo v cliffhangeri, ale finále 7.série seriálu The Walking Dead sa bude niesť v odlišnom duchu. Samozrejme, opäť môžeme očakávať kopu emócii, keďže momentálne sa blížime k takzvanej fáze “All Out War”, kde sa ešte len začínajú tie ozajstné boje, ktoré bezpochyby privedú smrť nejednej vedľajšej a vysoko pravdepodobne aj dôležitejšej postavy. Fakt, že sa seriál neriadi vo všetkom svojou komiksovou predlohou platí aj naďalej, ako sme sa o tom mohli presvedčiť v úvode 7.série, teda môžeme sa ešte dočkať veľkých prekvapení. Ohľadom tejto epizódy sa vyjadrilo viacero obsadených hercov od Rossa Marquanda(predstaviteľ Aarona) až po Andrewa Lincolna(predstaviteľ Ricka Grimesa) a v neposlednom rade dostal slovo aj Tom Payne(predstaviteľ “Jesusa”):

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Finále má veľa svetlých a temných bodov,” vraví Payne.Je to veľmi emocionálne. Vezme vás do viacerých smerov. V jednom momente budete plakať a v druhom zasa sršať radosťou.

V podstate všetci herci opisovali enormnosť epizódy, v čom sa ich “výpovede” zhodovali, ale napríklad Andrew Lincoln spomenul jeden špeciálny moment, ktorý bližšie sám neopísal, ale svojim spôsobom Tom Payne mal čo k tomu dodať:

Je to smiešne, lebo taktiež čítam rozhovory ďalších ľudí. Čítal som Andyho rozhovor a viem, ktorý moment má na mysli,” dodáva Payne. Máme také šťastie, že môžeme byť v tejto show, ale aj keď vidíme scenár, teda vidíme momenty, ku ktorým sa diváci ešte nedostali. Sme v tom s nimi a všetko prežívame tak, ako to prežívajú aj fanúšici. Užívame si to, ako dávame scenáru obraz, a tak poskytujeme divákom zážitok. Je to tak trocha otravné, že musíme čakať na finále ďalších sedem týždňov, lebo aj napriek tomu, že viem, čo sa stane, tak chcem vidieť reakcie obecenstva a chcem, aby si to tiež užívali. Je to bezpochyby veľká epizóda. Je to zaujímavé a zaujímavé je aj sledovať, kam sa seriál poberie od stej epizódy, ktorej sa dočkáme už v úvode ďalšej série.

VIAC:  Seriál The Falcon and The Winter Soldier dostáva dátum premiéry

Teda z týchto slov môžeme očakávať solídne veci od finále 7.série The Walking Dead a momentálne nám ostáva už iba čakať.

Zdroj: comcbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.