Čo prezradil uniknutý trailer filmu Avengers 4?

Avengers 4 je záhadným filmom pre všetkých fanúšikov Marvelu, a preto každá nová uniknutá informácia o pokračovaní jedného z najúspešnejších komiksových filmov ihneď obsadí všetky internetové stránky a sociálne siete. Avengers: Infinity War zanechal množstvo otázok, na ktoré sčasti odpovie aj pripravovaný film Captain Marvel, no na väčšinu si bude musieť počkať ešte niekoľko mesiacov, avšak pre odvážlivcov tu máme popis odhaleného traileru filmu Avengers 4. Článok, prirodzene, obsahuje spoilery.

Trailer sa objavil na webovej stránke Reddit a bol uverejnený účtom vfxgurudontmind, ktorý údajne odhalil druhý trailer filmu Captain America: Civil War s prvým pohľadom na Spider-Mana. Nižšie je už samotný popis traileru:

Thanos: „Môj osud ešte nie je naplnený…“ Záber na zraneného a zmäteného Tonyho Starka, ktorý sa stále nachádza na Titane. „Prichádzajú väčšie hrozby, ktoré sa pokúšajú narušiť rovnováhu, ktorú som dosiahol… ale ja… som ešte neskončil.“ Záber na Bruca Bannera a Captaina Americu stojacich nad stolom, na ktorom je uložený Vision. Tony Stark: „Fúzia bola pravda.“ Hovorí s niekym v dome, pravdepodobne s tetou May. „Bola to pravda už od prvého dňa.“ Pohľad na Tonyho, hľadajúceho niečo v garáži medzi tromi rôznymi oblekmi staršieho typu. „Urobím všetko preto, aby sa stalo to, čo sa nikdy nemalo stať.“ Tony sa nachádza v nejakom zariadení S.H.I.E.L.D.u.

Trailer pokračuje záberom na Ant-Mana, ktorý sa nachádza v Quantum Realm. Uteká a nakoniec vbehne do zeleného portálu. Scéna sa rýchlo zmení a už vidíme Ant-Mana v normálnom oblečení. 

Ant-Man: „Myslím, že by som vám mohol pomôcť.“ Nie je však jasné, s kým hovorí. Trailer sa presúva do Wakandy, kde vidíme prázdny trón, Shuri, M’Baku a Okoye. „Toto nebol náš boj…“ zaznelo z čiernej obrazovky. Captain America, War Machine, Thor a Rocket sa stále nachádzajú vo Wakande. Captain America: „Musíme to urobiť správne…“

Banner: „Nevieme však ani odkiaľ začať… Thanos je preč. Vyhral.“ Thor: „A preto by sme sa mali pustiť do práce.“

Furyho pager je v Tonyho rukách. War Machine si nasadzuje nový oblek. Thor: „Ste pripravení?“

Rocket: „No… ak nie som…“ Trailer stíchol a Rocket pokračuje: „Čo viac by som mohol stratiť?“ Rôzne zábery na Thora, War Machinea a Rocketa, cestujúcich Bifrostom. Záber na poškodenú rukavicu, Nebulu a Bannera. Thor: „Potrebujeme armádu, aby sme sa mohli postaviť proti Thanosovi…“ Thanos si nasadzuje brnenie. „Toto je jediná, ktorá nám dáva šancu…“ opäť záber na Thanosa s dvojitým mečom. „Takže sa vás pýtam…“ krátky záber na Black Widow, Iron-Mana, Captaina Americu a Hulka s novým oblekom. Thor: „Pomôžete nám?“

Trailer naberá na rýchlosti a pribúdajú rôzne zábery na zničenú rukavicu a Thanosa. „Už od chvíle, keď som bol na Zemi…“ hudba je stále silnejšia a trailer pokračuje záberom na Captain Marvel. Krajina za ňou vyzerá ako Xandar. Captain Marvel: „Poďme.“ Letí k niečomu veľkému a rozzúrenému, nakoniec to udrie a spustí sa Avengers hudba. 

Trailer končí vtipnou scénou. War Machine: „Videl som takmer všetko, ale hovoriaci medvedík čistotný? War Machine sa sarkasticky otočí opäť na obrazovky a Rocket hovorí: Chlapče, keby som tak dostal peniaze zakaždým, keď to počujem.“ Záber na smejúceho sa Thora. 

Je zrejmé, že toto je iba neoficiálny trailer a prvý skutočný pohľad na film dostaneme už 21. novembra alebo 12. decembra v Good Morning America.

Zdroj: Screenrant.com, vfxgurudontmind/Reddit

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.