Čo prezradila potitulková scéna filmu Aquaman?

DC sa po ročnej prestávke vracia opäť do filmového sveta s Aquamanom. Dobrodružná komiksovka vás zavedie do podmorského sveta Atlantídy, kde vás zaujme hlavne špičkové vizuálne spracovanie, ktoré dodáva filmu iný rozmer. Jason Momoa stal Aquamanom už druhýkrát, keďže sme ho mohli vidieť už v minuloročnom prepadáku Justice League, avšak snímka Aquaman je pre mnohých divákov najlepším filmom DC Extended Universa.

Scéna sa začína záberom na oceán, kde môžme vidieť uprostred trosky a na nich nehybného Black Mantu. Neskôr k nemu prichádza loďka a zachráni ho neznáma postava. Nasleduje záber na televíziu, v ktorej vidíme Dr. Shina. Ten sa pokúšal vo filme každého presvedčiť o existencii Atlantídy a teraz ho môžme vidieť hneď v televíznej relácii. Scéna pokračuje a na posteli sa nachádza samotný Black Manta, ktorý je ošetrený a má obväz cez oko.

David sa prebudí na veľkú ranu, ktorú spôsobil jeho laser v obleku. Následne zistí, že jeho záchranca nie je nikto iný ako samotný Dr. Shin, ktorý práve skúmal jeho oblek. Dr. Shin sa ho ihneď spýta, odkiaľ má túto technológiu. Black Manta odpovie, že mu všetko prezradí, avšak on mu bude musieť pomôcť nájsť Aquamana. Tú potitulková scéna končí s jasným odkazom na pokračovanie, keďže Black Manta je ikonický záporák a jasným cieľom.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.