Čo prinesie posledná séria Arrowa?

Čo prinesie posledná séria Arrowa? Poďme sa pozrieť, čo prezradili herci a výkonní producenti počas nedávneho Comic Conu. Pozor, článok obsahuje spoilery!

Seriál Arrow má pred sebou 8. sériu. Už dlhšiu dobu vieme, že toto bude posledná séria seriálu. Bude kratšia, dokopy 10 epizód a záver je plánovaný niekde okolo veľkého crossoveru.

Trailer:

V traileri môžete vidieť zhrnutie starých epizód – “cestu” ako sa Oliver dopracoval ku aktuálnej situácii. Obsahuje aj nové scény, v ktorých môžete postrehnúť nový oblek Laurel či navrátilca Adriana Chasea.

Čo sa týka postáv, už počas siedmej série bolo ohlásené, že sa v záverečnej sérii nepredstaví Emily Bett Rickards ako Felicity Smoak. Uvidíme však hercov Bena Lewisa (William Clayton), Josepha David-Jonesa (Connor Hawke) a Katherine McNamara (Mia Smoak). Novou tvárou bude Charlie Barnett ako John Diggle junior.

Charlie Barnett

V poslednej sérii uvidíme aj celkom neočakávané návraty. Susannu Thompson, ktorá si zopakuje svoju rolu Moiry Queenovej. Oliverova matka je v seriáli na Earth-1 mŕtva, no nie je ničím neobvyklým, že tu postavy ožívajú takmer každú stredu. Navyše, seriál má rôzne spôsoby, ako “oživiť” postavu – flashbacky, návšteva z alternatívneho vesmíru, sen, halucinácia a pod.

Uvidíme aj Colina Donnella (Tommy Merlyn) a Josha Segarru  (Adrian Chase). Výkonná producentka seriálu Bett Schwartz sa vyjadrila, že “Adrian Chase sa vráti iným spôsobom, ako by sme očakávali“. Druhý výkonný producent Marc Guggenheim dodal na Tommyho adresu, že “Tommy Merlyn sa nevráti ako Tommy, ktorého poznáme“. Po internete sa už začali objavovať teórie, že Adrien bude Green Arrow z inej Earth. Iní sa zas domnievajú, že ide o Adriana z Earth-1, keďže nevideli jeho telo, neveria, že je mŕtvy.

A čo môžeme očakávať od poslednej série? Herec Stephen Amell (Oliver Queen/Green Arrow) sa nedávno vyjadril, že najskôr váhal ísť za siedmu sériu. “Myslel som, že máme náš čas… Cítil som, že sme urobili našu prácu. Myslel som, že teoreticky siedma séria bude záverom.” Avšak, keď Amell zistil, čo bude štruktúrou 8 série, tak rýchlo zmenil názor: “Ale vrátiť sa a urobiť 10 epizód… Čo urobili s touto finálnou sériou je naozaj cool. Nič podobné ste nikdy nevideli. Každá epizóda je ako “Počkať, čo?” Čo sa to deje a kde sa to deje a ako? Ok, to je cool. Poďme na to!

Počas Comic-Conu padla otázka, ako by Amell zhodnotil záver seriálu v porovnaní s iným 8-sériovým seriálom. Herec odpovedal: “Na túto odpoveď nie som ten správny – milujem poslednú sériu Game of Thrones. Ak budete všetci nenávidieť finále, budem vedieť, že sme odviedli dobrú prácu! Nie…. Arrow má šťastný koniec.”

Otázne je, ako sa do seriálu vráti Stephen Amell, ktorého v závere minulej série odviedol Monitor, ale vráti sa, lebo má “ešte jednu prácu, ktorú musí urobiť”.

Či pôjde len o obyčajné cestovanie časom alebo nejaký špeciálny Monitorov hókus-pókus, ako sa Oliver vráti do Star City, uvidíme 15. októbra 2019.

zdroj: denofgeek.com, digitalspy.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.