Čo sa nezmestilo do Veľkého crossoveru?

Minulý týždeň sme mohli vidieť hrdinov 4 seriálov stanice CW, ako spolu bojovali proti mimozemskej hrozbe. Veľký trojdielny crossover bol plný akcie (a superhrdinov). Bohužiaľ, nie všetky plánované scény sa zmestili do finálnej verzie. Aké scény sme nevideli?

Výkonní producenti Andrew Kreisberg a Marc Guggenheim odhalili zoznam hlavných scén, ktoré sa bohužiaľ (kvôli obmedzenej dĺžke epizód) nedostali do finálneho zostrihu alebo padli kvôli nerealizovateľnosti.

  • Známe tváre – Arrow mal svoju 100. epizódu bohatú na známe tváre. Rodičia Queenovci, Laurel Lance… A zoznam mohol byť ešte dlhší. Nanešťastie Roy Harper a Tommy Merlyn mali svoj herecký diár plný. Roy mal byť v „skupinovej halucinácii“ Thein priateľ, Tommyho rola nebola objasnená.

tommy-arrow-season-3

  • Thea mala povedať, čo sme si všetci iba mysleli – HR Wells nie je Harrison Wells (ani Harry Wells) – t.j. vedecký supermozog. Svoje miesto si v seriáli Flash ešte hľadá a jeho crossoverova rola bola tiež veľmi diskutabilná. Plánovaná scéna mala položiť otázku, ktorá nás všetkých trápila. Thea sa mala HR opýtať: „A čo tu robíš ty? Aký je tvoj prínos?“ A on jej na to mal odpovedať niečo ako: „No, píšem tu knihu.“ Theina reakcia: „Aha, to bude veľká pomoc“ a odkráča preč.

0d6f8f64343ce74496572e67b538481a5a7e1657

  • Supermoment, ktorý sa odkladá na neskôr – Supergirl na palube Waveridera. Guggenheim nechcel prezradiť, o čo presne ide. Supergirl na Waverideri je podľa neho scéna, ktorá si zaslúži byť na obrazovkách. Možno budúci rok.
  • Sara pozýva Karu na drink – medzi Karou a Sarou mala prebehnúť aj táto konverzácia, no nakoniec sa ani nenafilmovala. Sara: „Hej, nechceš ísť na drink, keď to tu skončíme?“ A Kara mala odpovedať: „Myslím, že by si mala stretnúť moju sestru (Alex)“.

the-flash-arrow-supergirl-legends-of-tomorrow-vs-aliens-the-cw-s-arrowverse-crossover-trailer-has-landed

  • Oblečenie Dominatorov – pôvodne boli pre Dominatorov navrhnuté aj zelené plášte. Muselo sa od nich upustiť, pretože animovanie Dominatorov v plášťoch bolo veľmi náročné (takmer nemožné).
  • Vernosť komiksovým Dominatorom – komiksoví Dominatori majú svoju sociálnu hierarchiu určovanú veľkosťou kruhov na čele. V crossoveri ste mohli na čelá Dominatorov pozerať zbytočne. Guggenheim ľútostivo skonštatoval: „Rozoberali sme veľkosť kruhov a to, ako by naznačovali ich miesto v kastovom systéme, tak mi to je ľúto, že sme tie veci nedotiahli dokonca. Pretože toto by bolo úžasné pre verných komiksových fanúšikov a mali by viac radosti z adaptácie Invázie. Nanešťastie, veci sa kvôli časovej náročnosti nedoriešili a museli sme od nich upustiť.“

the-dominators-destroy-the-military-via-the-cw

Chceli by ste vidieť ďalší veľký crossoveri?

Zdroj: comicbookglobal.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.