Čo sa stalo s Valkyrie v Avengers: Infinity War?

Avengers: Infinity War je plné najrozmanitejších superhrdinov. Predtým, než film prišiel do kín, fanúšikovia sa zaoberali otázkou, prečo sa Hawkeye a Ant-Man nenachádzajú na plagátoch a ako sme sa dozvedeli z deja filmu, obaja sú uväznení v domácom väzení po udalostiach odohrávajúcich sa v Captain America: Civil War. Dnes je už jasné, že obidve postavy sa objavia v nepomenovanom pokračovaní Infinity War.

Fanúšikovia však poukázali na ďalší chýbajúci článok. Tessa Thompson, ktorá stvárnila vo filme Thor: Ragnarok postavu Valkyrie, totižto nebola na lodi s ostatnými Asgarďanmi. Osud Lokiho, Heimdalla a Thora nám tvorcovia ukázali, ale nedozvedeli sme sa, čo sa stalo s Valkyrie. Mnohí sa obávali myšlienky, že zomrela v boji s Thanosovou skupinou generálov, Black Order. Ostatní fanúšikovia verili, že sa zachránila spolu s Korgom a Miekom, ktorí takisto na lodi chýbali.


Jeden z režisérov, Joe Russo, koncom apríla zodpovedal otázky zvedavcov a priznal, že Valkyrie skutočne prežila útok na lodi a utiekla s polovicou Asgarďanov do bezpečia. Tento fakt nepriamo potvrdil aj Thor (Chris Hemsworth) vo filme, keď povedal, že Thanos zabil polovicu jeho ľudí. Tiež by to zodpovedalo Thanosovej šialenej teórii o stabilite vo vesmíre, ktorá sa dosiahne len vyvraždením polovice národa.

Je teda možné, že uvidíme Valkyrie v štvrtej časti Avengerov alebo v iných filmoch od Marvelu? Snáď sa tak stane, pretože fanúšikovia si ju rozhodne obľúbili a radi by videli, ako sa jej podarilo uniknúť pred Thanosovou silou.

Zdroj: comicbook.com

lenkqudx

lenkqudx

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.