Čo sa stalo v potitulkovej scéne seriálu Stranger Things 3?

Netflix zakončil tretiu sezónu seriálu Stranger Things po prvýkrát potitulkovou scénou, ktorá naznačuje, že sa dočkáme pravdepodobne aj štvrtej série. Ruská hrozba a návrat Mind Flayera patrili medzi hlavné témy, ktoré sa v tretej sérii riešili a bolo očividné, že sme dostali odpoveďe na všetky otázky. Avšak potitulková scéna odhalila viac nezodpovedaných otázok a taktiež sa potvrdilo, že tieto dve hrozby budú v ďalšej sérii viac prepojené.

Scéna začína pohľadom na väzenie alebo skôr laboratórium, ktoré sa nachádza v Kamčatke v Rusku. Ďalej sa kamera presunie na dvoch strážcov, ktorý kráčajú vedľa väzenských ciel. Jeden zo strážcov sa zastaví pri cele a druhý odpovedá: „Nie, nie Američan,“ a ukáže na celu vedľa. Strážcovia vytiahnú ruského väzňa z cely a zavedú ho hlboko do podzemia, kde ho zavrú do ďalšej väčšej cely s tajomnými oceľovými dverami. Tie sa začnú otvárať a do cely vstúpi Demogorgon a vrhne sa na väzňa. 

Najlogickejšou odpoveďou by bolo, že tajomný Američan je v skutočnosti šerif Hopper. Rusi pravdepodobne vytvorili stroj, ktorý je schopný teleportácie. Zavedie nového sci-fi prvku do seriálu by nebolo ničím zvláštnym popri príbehu, kde existujú alternatívne dimenzie a ľudia s nadprirodzenými schopnosťami. Stranger Things ešte nekončí a štvrtá sezóna nás zavedie pravdepodobne do roku 1986 alebo 1987 a možno sa dočkáme aj nového hereckého obsadenia.

Zdroj: screenrant.com

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.