Čo určite nebude obsahovať Snyder Cut?

Tento rok je do značnej miery ovplyvnený koronavírusom. To však neznamená, že neprebiehajú tradičné “Comic cony”. Síce netradične online, ale prebiehajú.

Cez víkend 25-26.7.2020 prebiehal Justice Con. Ak máte čas a chuť, môžete si všetky príspevky z Justice Conu pozrieť na tomto Youtube kanáli. V priebehu soboty rozprávali napr. Ray Fisher (predstaviteľ Cyborga) či Zack Snyder. Ďalšie videá sú na pláne dnes večer, resp. v noci.

Poďme sa však pozrieť práve na to, o čom rozprával Zack Snyder. Ak čakáte, že o Snyder Cut-e, tak sa nemýlite. Jeho rozprávanie je pútavé, o filme rozpráva oduševnene – vidno, že prípravami doslova žije. Celé video z rozhovoru so Snyderom nájdete tu. Ale, v krátkosti si v článku zhrnieme podstatné časti videa.

VIAC:  Vysvetlenie potitulkovej scény Venom 2: Carnage prichádza

Počas rozhovoru Zack Snyder uviedol, že film sa zrejme nebude nazývať “Zack Snyder’s Justice League“, hoci ho tak všetci volajú. Obmedzením sú právne záležitosti, ktoré súvisia s názvom. Snyder uviedol, že je to “cool názov pre film” a všetci robia, čo môžu, aby to nejako vyriešili. Oficiálny názov filmu bude odhalený 22.8.2020 na DC FanDome (má ísť o voľne dostupnú 24 hodinovú online udalosť, kde budú oznamované novinky z DC sveta).

Takmer žiadne extra veľké odhalenia (zrejme aj kvôli DC FanDome) sa neudiali. Snyder objasňoval (aj kreslil!) svoju víziu Justice League, resp. rôzne technické súvislosti (napr. o snímkach, ktoré natočil a aký pomer strán plánoval), ukázal tričká pre fanúšikov a pod.

Ako vravím – takmer žiadne veľké odhalenia – až na jednu výnimku. Zrejme najväčším prekvapením bolo, keď Snyder potvrdil Supermana v čiernom obleku vizuálnym spôsobom. Aj redaktorky, ktoré sú so Snyderom na videu to nazvali ako “niečo, po čom vybuchne internet”. Naozaj krátka scéna so Supermanom v čiernom obleku je len ochutnávkou toho, čo sa na nás chystá. Snyder po pustení tejto ukážky dodal, že scéna s Alfrédom obsahuje omnoho viac ako predpokladáme.

VIAC:  Vysvetlenie potitulkovej scény Venom 2: Carnage prichádza

A čoho sa vo filme určite nedočkáme? Snyder sa vyjadril veľmi jasne, že Whedonove reshooty v jeho filme nemajú miesto. “Nedám do filmu nič, čo sa natočilo po mojom odchode. To by som radšej všetko – snímku po snímke – spálil.”

zdroj:cbr.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.