Čo určite nebude obsahovať Snyder Cut?

Tento rok je do značnej miery ovplyvnený koronavírusom. To však neznamená, že neprebiehajú tradičné “Comic cony”. Síce netradične online, ale prebiehajú.

Cez víkend 25-26.7.2020 prebiehal Justice Con. Ak máte čas a chuť, môžete si všetky príspevky z Justice Conu pozrieť na tomto Youtube kanáli. V priebehu soboty rozprávali napr. Ray Fisher (predstaviteľ Cyborga) či Zack Snyder. Ďalšie videá sú na pláne dnes večer, resp. v noci.

Poďme sa však pozrieť práve na to, o čom rozprával Zack Snyder. Ak čakáte, že o Snyder Cut-e, tak sa nemýlite. Jeho rozprávanie je pútavé, o filme rozpráva oduševnene – vidno, že prípravami doslova žije. Celé video z rozhovoru so Snyderom nájdete tu. Ale, v krátkosti si v článku zhrnieme podstatné časti videa.

Počas rozhovoru Zack Snyder uviedol, že film sa zrejme nebude nazývať “Zack Snyder’s Justice League“, hoci ho tak všetci volajú. Obmedzením sú právne záležitosti, ktoré súvisia s názvom. Snyder uviedol, že je to “cool názov pre film” a všetci robia, čo môžu, aby to nejako vyriešili. Oficiálny názov filmu bude odhalený 22.8.2020 na DC FanDome (má ísť o voľne dostupnú 24 hodinovú online udalosť, kde budú oznamované novinky z DC sveta).

Takmer žiadne extra veľké odhalenia (zrejme aj kvôli DC FanDome) sa neudiali. Snyder objasňoval (aj kreslil!) svoju víziu Justice League, resp. rôzne technické súvislosti (napr. o snímkach, ktoré natočil a aký pomer strán plánoval), ukázal tričká pre fanúšikov a pod.

Ako vravím – takmer žiadne veľké odhalenia – až na jednu výnimku. Zrejme najväčším prekvapením bolo, keď Snyder potvrdil Supermana v čiernom obleku vizuálnym spôsobom. Aj redaktorky, ktoré sú so Snyderom na videu to nazvali ako “niečo, po čom vybuchne internet”. Naozaj krátka scéna so Supermanom v čiernom obleku je len ochutnávkou toho, čo sa na nás chystá. Snyder po pustení tejto ukážky dodal, že scéna s Alfrédom obsahuje omnoho viac ako predpokladáme.

A čoho sa vo filme určite nedočkáme? Snyder sa vyjadril veľmi jasne, že Whedonove reshooty v jeho filme nemajú miesto. “Nedám do filmu nič, čo sa natočilo po mojom odchode. To by som radšej všetko – snímku po snímke – spálil.”

zdroj:cbr.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.