Čo uvidíme v 2. sérii seriálu Titans?

Druhá séria seriálu Titans nám pomaly klope na dvere, na čo sa môžeme tešiť? Článok obsahuje spoilery!

Oficiálny trailer:

V druhej sérii bude určite viacej komiksových postáv ako v prvej. Je potvrdený návrat postáv z prvej série ako sú Wonder Girl či Jason Todd/Robin. Tešiť sa môžeme aj na postavu biliardára Brucea Wayna, či si však nasadí svoj netopierí kostým, to zatiaľ nevieme. V predchádzajúcom článku sme si spomínali, že v druhej sérii uvidíme hrdinov ako je Superboy, Jericho, Ravager a neslávne známy komiksový záporák Slade Wilson. V posledných dňoch sa k týmto seriálovým nováčikom oficiálne pridali aj Aqualad (Drew Van Acker), Mercy Graves (Natalie Gumede) Dr. Eve Watson (Genevieve Angelson) a Doctor Light (Michael Mosley). A nesmieme zabudnúť, že sa objaví aj (super)pes Krypto!


V prvej sérii Titans sme videli aj Doom Patrol. Objavia sa ešte niekedy v seriáli?

Oficiálne popisy nových postáv:
“Mercy Graves je nemilosrdná, prefíkaná “pravá ruka” a bodyguardka notoricky známeho Lexa Luthora – svojmu šéfovi slúži s nespornou lojalitou. Jej prepojenie s Luthorovcami je hlboké, Mercy je ich rodinná známa, v Lexovom živote je už odmalička.

Natalie Gumede
“Aj po desaťročiach boja zo zločinom ako Batman, bilionár Bruce Wayne je odhodlaný bojovať proti zločinu tak, ako vo svojich začiatkoch. Potrebuje napraviť svoj vzťah s Dickom Graysonom, dvojica má nádej, že sa im podarí dosiahnuť novú dynamiku, kým sa Bruce bude snažiť pomôcť svojmu bývalému pomocníkovi a Titanom dosiahnuť úspech.”

Superboy (taktiež známy ako Conner Kent) je hnevlivý “tínedžer z ocele” ktorý hľadá zmysel života a pravdu o svojej minulosti.  Počas hľadania odpovedí vpadne do sveta Titanov, kde nájde nepravdepodobný domov, novú rodinu a taktiež odhalenia, ktoré nesú viac komplikácii, ako si dokázal predstaviť.


Joshua Orphin sa predstaví ako Superboy

“Slade Wilson je známy ako najvražednejší asasín DC komiksov. Počas služieb vlasti sa zo Sladea stal elitný vojak, neskôr vláda vylepšila jeho fyziológiu takmer na nadľudskú úroveň. Vtedy sa dostal na cestu temnoty a pomsty. Pre svoju rodinu je Slade otec a manžel, ale pre zvyšok sveta je obávaný Deathstroke. Tento nemilosrdný asasín nikdy nemíňa a nikdy sa nevzdáva, jeho služby si však môžu kúpiť iba tí, ktorí ponúknu najviac.”

“Sladeov syn Joseph Wilson je známy ako Titan Jericho. Ostal nemý potom, ako jeho otec zlyhal pri jeho záchrane – asasíni stihli vážne poškodiť jeho hlasivky. Jericho má jedinečnú vlastnosť ovládnuť hocikoho očným kontaktom. Tento jemný, ale hrdý hrdina dokázal, že je obávaným Titanom.”

“Dcéra vraždiaceho asasína Rose Wilsonová bola prinútená podstúpiť rovnakú procedúru, ako jej otec. Stala sa z nej zbraň Ravager. Stále rozčúlená vyhľadá Titanov nielen kvôli ochrane, ale aj kvôli tomu, že sa chce vrátiť ku svojmu otcovi. Titani vedia, aké nebezpečné je byť s dieťaťom ich úhlavného nepriateľa, prijmú ju, avšak to neznamená, že jej veria.”

“Dr. Eve Watson je výskumníčka s konfliktnými pocitmi zo svojej nedávnej práce s Cadmus Laboratories.”

Oficiálne plagáty k druhej sérii:


Oficiálny plagát k druhej sérii seriálu Titans (z ComicConu)


Druhý plagát k druhej sérii Titans

Seriál Titans sa počas leta spomínal aj v súvislosti s veľkým crossoverom televízie CW, šepkalo sa, že by sa v crossoveri Crisis on Infinite Earths mohli objaviť nejakí Titani, táto informácia nebola oficiálne potvrdená.

Druhá séria Titans bude mať premiéru 6. septembra 2019 na DC Universe.

zdroje: screenrant.com, denofgeek.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.