Čo videl Barry v prúde času?

Vo finálnej epizóde Barry a jeho tím zistili ako cestovať v čase. A tak sa chopil šance zachrániť svoju matku a rozbehol sa proti toku času. Keď Flash bežal do minulosti videl ozveny budúcnosti alebo dokonca možno paralelných vesmírov. Poďme sa teda pozrieť čo Barry videl.

Barry vo väzení
Barry vo väzení

Toto je nepopierateľne najzaujímavejšia vec, ktorú môžeme vidieť počas cestovania v čase. Na prvý pohľad by sa zdalo, že Barry prišiel do väzenia pozrieť svojho otca. Ale keď sa bližšie pozrieme, vidíme putá na Barryho zápästiach. Môže to byť budúcnosť alebo paralelný vesmír, ťažko povedať.

Flashovo múzeum
Flashovo múzeum

Každého asi zaujíma čo sa skrýva vo Flashovom múzeum. Múzeum je venované ľuďom ktorí, kedysi boli Flashom. Múzeum bolo niekoľkokrát v komiksoch zbúrané a zase postavené hlavne v tedy keď pomyselnú štafetu Flasha prebrali Barry Allen a Wallly West. Pôvodne sa múzeum nachádzalo v Central City, ale po tom ako ho zničil Hunter Zolomon presunuli ho do Keystone City.

Legends Of Tomorrow
Legends Of Tomorrow

Predstavte si akoby zareagovali fanúšici na túto scénu, keby minulý týždeň neuverejnili trailer na Legends Of Tomorrow. Barry nahliadne do budúcnosti kde uvidí White Canary, Captaina Colda, A.T.O.M.a a samého seba.

Killer Frost
Killer Frost

Momentálne je Caitlin priateľská ale podľa tohto obrázku je šanca, že uvidíme Caitlin ako nepriateľa. Killer Frost je spätá s organizáciou H.I.V.E., ktorú sme už videli v Arrowovi. Vo finálnej epizóde sme sa dozvedeli, že Cisco je metahuman, tak prečo by sa ním nemohla stať aj Caitlin?

Joe West
Joe West

Tento obrázok môže byť len pripomienkou pre Barryho, že ako zachráni svoju matku všetky jeho spomienky na adoptívneho otca zmiznú. Ale tiež to môže byť náznak kľúčovej scény z druhej série.

Mladý Barry
Mladý Barry

Keď sa Barry snažil myslieť na svoju matku zjavil sa tento obrázok. Vidíme na ňom ako malého Barryho rodičia ukladajú do postieľky.

Vražda matky
Vražda matky

Tesne predtým ako Barry dorazil do minulosti uvidel boj svojho staršieho ja proti Reverse Flashovi. Môže to znamenať, že v druhej sérii uvidíme záchranu mladého Barry z pohľadu jeho staršieho ja?

Multiverse
Multiverse-flash

Podľa obrázkov to vyzerá, že sa dočkáme paralelných realít, možno aj viacerých Speedsterov. Zaujímavosťou je, že v druhej sérii bude Tom Cavanagh (Harrison Wells) stále v hlavnej úlohe.

Čo myslíte aké následky bude mať Barryho cestovanie v čase? Myslíte, že uvidíme paralelné reality?

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.