Co víme o Supergirl

Tento seriál poběží na stanici CBS. Před několika dny jsme se dozvěděli, že hlavní postavu, jejíž jméno je i názvem seriálu – Supergirl – ztvární 26-ti let stará herečka Melissa Benoist, která je známá hlavně díky své roli v seriálu Glee. Dále hrála jenom v nějakých seriálech a mihla se ve dvou filmech. Osobně jsem se podíval na tuto herečku a nevím jestli je to správná volba, ale ani si nejsem stoprocentně jistý jestli to byla špatná volba. Prostě budeme muset počkat až na seriál a uvidíme jak vše dopadne.

Ale ještě předtím, než byla vybrána Melissa, aby ztvárnila hlavní roli. Byly tu ještě dvě herečky.

Claire-Holt

Claire Holt – ta je známá hlavní díky rolích v seriálu H2O: Stačí přidat vodu, Upíří deníky a The Originals. Podle mě by tohle byla správná volba. Herecky mě Claire přesvědčila a myslím si, že by v té roli byla skvělá, ale to se bohužel nedovíme, ale kdo ví, třeba se někdy dočkáme Claire v roli Supergirl.

gemma-atkinson-4270-800x600

Gemma Atkinson – Gemma je spíše, než herečka známá jako modelka. Takže o téhle ženě jsem do roli Kary, ani nepřemýšlel, protože se v herecké branži zatím neukázala, ale každý si zaslouží dostat šanci. I přes své malé zkušenosti s herectvím se v nějakých menších rolích mihla. Gemma má dvě obrovské přednosti – jestli víte, co tím myslím – díky kterým by mohla hrát Power Girl !!!

Příběh?

Hlavní postava bude ve věku 24 let. Kara se narodila na planetě Krypton a podobně jako její bratranec Superman i ona byla poslána vesmírným plavidlem, aby unikla hrozbě, která představovala zničení Kryptonu. Spadla na Zemi a tam jí našla rodina Danverů, kteří ji přijali za svou a vychovávali ji. Kara u sebe postupem času začne objevovat zvláštní schopnosti.

James Olsen

Jimmy Olsen je muž ve věku kolem 30 let, chytrý, znalý a atraktivní fotograf pracující pro CatCo.

Hlavní postavu ztvární herec černé pleti, což se setkalo s velkým nespokojením, protože James Olsen je ve skutečnosti běloch a ještě k tomu zrzek! Tuto roli ztvární Mehcad Brooks, který hrál nějakou postavu v seriálu Pravá krev. Nevím tedy jestli je to správná volba a ani to nemůžu posoudit, protože s tímto hercem nemám žádné zkušenosti, ale přitom mám v něj velikou důvěru protože chci, aby seriál dopadl, co nejlépe!

Další postavy:

  • Alexandra Danvers – druhá hlavní role, mladá žena okolo 26 let, Kařina chytrá a krásná nevlastní sestra.
  • Cat Grant – čtyřicátnice, zakladatelka organizace CatCo, Kara pro ni pracuje jako její osobní asistentka.
  • Winslow Schott – mladý programátor společnosti CatCo.
  • Hank Henshaw –  je mu okolo 40 let, pracuje pro DEO.

Zajímá mě, jak scénáristé budou s těmi postavami nakládat. Podle komiksové předlohy Cat Grant pracuje v Daily Planet, Schott je Toyman a Henshaw se stane Cyborg-Superman(em).

 

Vidlajs

Vidlajs
Komiksům se věnuji krátce. Dřív to byli spíše filmy jako Superman I ,II ,III a Batman a Batman se vrací. Určitě si pamatujete heroický výkon Jokera Nicholsona. Mě osobně se velice líbil, každý má jiný názor. Ale co je určitě pravda: Nicholson má na Jokera prostě skvělý obličej. Můj úplně první superhrdina, kterého jsem měl nejvíce rád byl Superman (http://content6.flixster.com/photo/13/78/98/13789800_ori.jpg). V této době je mým nejoblíbenějším Batman z čehož vyplývá další fakt.Jsem velikým příznivcem DC Comics, i když s komiksy z této stáje mám velmi malou zkušenost. Jsem fanoušek seriálu Teorie velkého třesku (The big bang theory). Velice dobré je, že se tam rozebírá komiksový svět, očima normálních lidí. Všechny postavy z tohoto seriálu mám rád, ale určitě teď budu hovořit za každého, když řeknu(napíšu), že nejlepší postava celého seriálu je Shledon Cooper. Moji tři nejoblíbenější hrdinové jsou: Batman - ( Batman se vrací, Batman TAS, Batman vítězí, Nolanova trilogie) Neuvedl jsem Batmana(1989) , protože úplně první Batmanovský film, který jsem viděl byl Batman se vrací. Superman - (Superman I,II,III, IV, Superman se Vrací, Man of steel) Co říct? Prostě Superman. Spiderman - (Začalo to Spidermanem (jedna) - Spiderman I, II, III - Amazing Spiderman I, II)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.