Co zatím víme o filmovém Flashovi

17530fa70030ab67d919a0f682ebf97e

Než se dostaneme k filmovému Flashovi, musíme se obeznámit s hercem, který bude naše komiksové hrdinu hrát. Je jím Ezra Miller. Ezra Miller se narodil ve státě New Jersey 30. září 1992, tedy je mu 23 let. První film, ve kterém se objevil je Afterschool, ale většího úspěchu se dočkal až s filmem Musíme si promluvit o Kevinovi. Veřejně přiznává, že je kuřákem marihuany a nemá zcela jasno ve své sexuální orientaci. A já se ptám: “Za co pane bože? Za co?” Dobře, fajn. Dokud neuvidím filmového Flashe, který je mimochodem v kinech 22.3. 2018 (tedy doposud tomu tak je), nemůžu nijak kritizovat jeho herecký výkon, ale zatím můžu zkritizovat jeho vzhled a porovnat ho s komiksovým, potažmo seriálovým Flashem. Nemůžu tedy zrazovat herce a jeho výkon, který jsem zatím neviděli, ale na první pohled budu volbu kritizovat, prostě se mi nelíbí, ale tento stejný pocit jsem měl i u Granta Gustina, ale ten ukázal, že si Flashe hrát zaslouží, neskutečně zaslouží, a proto tu samou šanci dávám i Ezrovi a jeho Flashovi, který by se mohl ukázat už v březnu ve filmu Batman v. Superman (účast zatím nepotvrzená, pokud si pamatuji).  Abych tak shrnul postavu Barryho Allena, která je nám tolik známá, tak jeho hlavu zdobí světle hnědé vlasy až lehce blond odstín, který Ezra nemá, ale to ani Grant, takže v zatím v poho.

Štáb filmu je (má být) doslova luxusní. Tedy zatím nevím, co nám může nabídnout režisér Seth Grahame-Smith, který se více podílel na scénáři k filmu Abraham Lincoln: lovec úpírů, který je napsaný podle jeho stejnojmenné knihy. Tedy žádný exkluzivní snímek nenatočil, takže bude velice zajímavé jak se s tímto filmem popere, ale pomocníky má více než vynikající. Scénář napíše Greg Berlanti a Marc Guggenheim, kteří spolupracovali na seriálech pro televizní společnost CW: Arrow a The Flash! Musím říct, že jejich Flash je neskutečný a geniálně vymyšlený, takže si to nechám líbit. Pomáhat se scénářem by jim měli Michael Green, který pracoval na scénáři ke Green Lanternovi a Dan Mazeau, Hněv Titánů. Myslím, že o scénář by mohlo být dobře postaráno. Producenty filmu by měl být mimo jiné, také Geoff Johns, ten geniální Geoff Johns, který momentálně píše scénář ke komiksu Justice League, který je geniální! Také by měl být producentem Zack Snyder, spolu se svou ženou Deborah Snyder. Takže tady bych byl více než nadmíru spokojený.

grant-gustin-as-the-flashO čem bude filmový Flash? Jelikož je teprve 29. října 2015, tak toho mnoho nevíme a můžeme se jen domnívat. Co víme je, že se musí zcela vymezit od seriálového Flashe a vymyslet vlastní nápady, čím film naplní. Myslím, že možností existuje nespočet. Flash se může utkat proti týmu Rogues, který by se na filmovém plánu mohl zformovat do určité sestavy, nebo boj proti některému jedinci z tohoto týmu. Vlastní příběh proti Reverse-Flashovi, neboli Profesoru Zoomovi, nebo nám nabídnou souboj Barryho se svým budoucím já. Prostě se budeme muset nechat překvapit, doufám, že nás překvapí jen a jen příjemně.

SPOJENÍ REALIT? PROČ SEM PLETU SERIÁLOVÉHO FLASHE?

Jak jsme se dozvěděli z druhé série, druhé epizody seriálu The Flash po Central City je rozseto 52 červích děr, vede některá z nich do filmového vesmíru? Kdo ví, kdo neví. Samotný Geoff Johns nás ujistil, že v blízké době je toto sloučení nemožné, ale máme-li se dívat do budoucnosti, není to neuskutečnitelný nápad.

Vidlajs

Vidlajs
Komiksům se věnuji krátce. Dřív to byli spíše filmy jako Superman I ,II ,III a Batman a Batman se vrací. Určitě si pamatujete heroický výkon Jokera Nicholsona. Mě osobně se velice líbil, každý má jiný názor. Ale co je určitě pravda: Nicholson má na Jokera prostě skvělý obličej. Můj úplně první superhrdina, kterého jsem měl nejvíce rád byl Superman (http://content6.flixster.com/photo/13/78/98/13789800_ori.jpg). V této době je mým nejoblíbenějším Batman z čehož vyplývá další fakt.Jsem velikým příznivcem DC Comics, i když s komiksy z této stáje mám velmi malou zkušenost. Jsem fanoušek seriálu Teorie velkého třesku (The big bang theory). Velice dobré je, že se tam rozebírá komiksový svět, očima normálních lidí. Všechny postavy z tohoto seriálu mám rád, ale určitě teď budu hovořit za každého, když řeknu(napíšu), že nejlepší postava celého seriálu je Shledon Cooper. Moji tři nejoblíbenější hrdinové jsou: Batman - ( Batman se vrací, Batman TAS, Batman vítězí, Nolanova trilogie) Neuvedl jsem Batmana(1989) , protože úplně první Batmanovský film, který jsem viděl byl Batman se vrací. Superman - (Superman I,II,III, IV, Superman se Vrací, Man of steel) Co říct? Prostě Superman. Spiderman - (Začalo to Spidermanem (jedna) - Spiderman I, II, III - Amazing Spiderman I, II)

Určite si prečítaj

The Babysitter: Killer Queen (recenzia)

Už sú to tri roky, čo fanúšikov hororu príjemne pobavila výborná komédia The Babysitter o …

2 komentáre

  1. Matej

    Neviem ako vy, no ja vôbec nesúhlasím s týmto obsadením filmového Flasha.Som fanúšik seriálu The Flash a herec Grant Gustin mi príde oveľa lepšia voľba pre stvárnenie Barryho Allena a. k. a. The Flash. Netreba špekulovať, toto je overené davom zostať pri tom čo máme (aspoň v tomto prípade).

  2. Vidlajs

    Naprosto s tebou souhlasím, ale ten herec nás ještě může překvapit, uvidíme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.