Čo znamenala potitulková scéna vo filme Spider-Man: Into the Spider-Verse

Animovaný film Spider-Man: Paralelné svety sa tento týždeň dostáva do kín a ako každý Marvelovský film obsahuje aj potitulkovú scénu. Ak ste film už videli film, prejdite nižšie, kde si scénu trochu rozoberieme.

Popis potitulkovej scény: Scéna začína titulkom “Medzitým v Nueve York”, objaví sa ženský hologram, ktorý spomína niektoré udalosti filmu neznámej postave, neskôr sa dozvieme, že je to Miguel O’Hara, aka Spider-Man 2099. V scéne má Miguel špeciálne hodinky, ktoré mu umožňujú cestovať medzi realitami, s cieľom zhromaždiť čo najviac Spider-ľudí na neznámu misiu. Miguel sa rozhodne ísť “späť na začiatok – 1967″, kde sa stretne s prvým animovaným Spider-Manom.

Spider-Mana 2099 bol predstavený v deväťdesiatych rokoch minulého storočia ako budúca verzia Spider-Mana. Miguel O’Hara, brilantný genetik žijúci v New Yorku v roku 2099, ktorý sa pokúša obnoviť schopnosti pôvodného Spider-Mana.

Scéna podľa producenta Christophera Millera slúži hlavne na pobavenie. Či sa už v potvrdenom pokračovaní filmu objaví Spider-Man 2099 Miller povedal: “Je to skôr ukážka našich možností.” Miller pokračuje: “Milujeme Spideyho 2099, je tak cool a chceli sme ho zaradiť do tohto filmu a otvoriť svet budúcim možnostiam,” uzavrel Miller.

Miguelovi prepožičal hlas herec Oscar Isaac, známy z posledných Star Wars filmov, ktorý je taktiež otvorený návratu k tejto postave.

Spider-Man 1967 je animovaný televízny seriál, produkovaný spoločne v Kanade (dabing) a v Spojených štátoch (animácia), Spider-Mana nadaboval herec Paul Soles. Seriál sa na obrazovkách udržal tri série, pričom prvá časť mala premiéru 9. septembra 1967 a posledná 14. júna 1970.

Jedinečná komiksovka Spider-Man: Paralelné svety sa v našich kinách objaví 13. decembra 2018. Na plátna ju prinesie spoločnosť Itafilm.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Rozbor traileru k Justice League podľa vízie Zacka Snydera

Na DC FanDome bol odpremiérovaný teaser trailer na Zack Snyder’s Justice League! Na čo sa …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.