Comic-Con 2015: Súhrn noviniek

Každý rok sa v San Diegu odohráva Comic-Con. Je to jedna z najväčších akcií, ktorá sa zaoberá komiksmi, filmami seriálmi a popkultúrou. Tento rok sa tu síce nezúčastnilo Marvel Studios, ale aj tak sme sa dočkali mnohých noviniek.

Vrcholom podujatia bola konferencia DC. Na tej sa zúčastnil aj Ben Affleck a Henry Cavill, predstavitelia Batmana a Supermana. A najväčšou bombou večera bol trailer na ich spoločný film. O traileri na BvS: Dawn of Justice píše podrobne chochi. Okrem toho sme sa dočkali aj nového plagátu.

XjdDD5d

Exkluzívne sa premietal trailer na Suicide Squad. Oficiálne sa zatiaľ nedá nikde vidieť, ale na web sa samozrejme dostala verzia v hroznej kvalite. Dočkáme sa vysvetlenia, že Suicide Squad je tímom kriminálnikov, ktorých vláda používa na svoje misie. Jednotliví členovia tímu vyzerajú vo filme výborne a dokonca uvidíme Batmana a náznaky humoru. Ten v DC zatiaľ chýbal. Na konci sa objaví aj Joker. A väčšina divákov sa zhodla, že Jared Leto ho stvárnil výborne a že naháňa strach. Okrem toho bolo predstavené aj logo filmu.

CJsq29-WIAElrhR

Dozvedeli sme sa aj názov filmu s Green Lanternom. Oficiálne to bude Green Lantern Corps. To by mohlo znamenať, že väčší dôraz bude v tomto filme kladený na vesmír a Zem nebude až taká dôležitá. Po úspechu strážcov Galaxie by to nebolo prekvapivé.

Aj seriály od DC majú novinky. V cross-overi Flasha Arrowa s názvom Legends of Tomorrow sa objaví aj menaj známy Hawkman. Herec Teddy Sears sa objaví vo Flashovi ako Jay Garrick. Jay je Flash z alternatívneho vesmíru, ktorý by mal hrať v druhej sérii veľkú rolu. A ukázal sa aj Arrowov nový kostým.

SFjIkjf

Fox propagoval hlavne X-Menov. Apocalypse sa dočkalo teaseru, ktorý sa dal vidieť len na Comic-Cone.  Teaser sa sústredí na hlavného záporáka Apocalypsea, ktorý rekrutuje svojich 4 jazdcov (Magneto, Storm, Angel, Psylocke). Pretože efekty ešte nie sú dorobené, sústredí sa trailer hlavne na nové a znovuobsadené postavy. My si zatiaľ môžeme pozrieť Apocalypsea aspoň na plagáte.

Úspech zožal aj trailer na Deadpoola. Podľa Ryana Reynoldsa ho oficiálne uvidíme už o 3 týždne. Ak ste netrpezlivý, môžete si ho pozrieť tu. Reakcia publika je výborná, ľudia sa na vtipoch bavia. Prekvapil ma celkom seriózny začiatok, ktorý hovorí o rakovine Wadea Wilsona a jeho premene na Deadpoola. V traileri sa objaví aj Collosus a mutantka s úžasným menom, Negasonic Teenage Warhead. Camea sa dočkal aj Stan Lee ako DJ v klube.

Fox má okrem X-Menov práva aj na Fantastic Four. Moderátor Chris Hardwick si s hercami z týchto filmov spravil selfie. A aj tu môžeme vidieť Stana Leeho.

Ondro

Ondro

Určite si prečítaj

DC FanDome – udalosť, ktorú určite nechceš zmeškať!

Už túto sobotu sa uskutoční najväčšia online udalosť zo sveta DC komiksov! Aj ty môžeš …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.