Comic-Con 2015: Suicide Squad

Fanúšikovia na Comic-Cone v San Diegu mali možnosť vidieť ako prvý trailer na Suicide Squad, od režiséra Davida Ayera. A dnes, Warner Bros. oficiálne uverejnili trailer online.

UPOZORNENIE: Článok môže obsahovať spoilery.

Superschopnosti
suicide-squad-trailer-40653-144021

Hneď v prvom zábere vidíme Amandu Wallerovú, ktorá informuje kolegov o tom že chytili “najhorších z najhorších”. A potvrdí, že niektorí z jednotky majú schopnosti. Takže otázka či sa v filmovom Suicide Squad budú nachádzať ľudia zo superchopnosťami je zodpovedaná.

Zrodenie Enchantress
suicide-squad-trailer-40445-143997

Amanda sa zmienila aj o tom, že po Supermanovi sa ľudia zo schopnosťami začali objavovať na verejnosti. Potom nasleduje záber na mladú ženu v jaskyni (Cara Delevingne). Na prvý pohľad nič nehovoriaci záber, ale kto pozná aspoň trochu postavu Enchantress, môže predpokladať, že sa jedná o záber z počiatku postavy.

June Moon/Moone aka Enchantress má schopnosť ovládnuť rôzne druhy magických síl. Akú úlohu zohrá vo filme ešte nevieme ale predpokladá sa, že bude slúžiť ako zbraň, ktorú bude mať Amanda plne pod kontrolou.

Batman potvrdzuje svoju účasť
suicide-squad-trailer-43340-144035

Je stále jasnejšie, Warner Bros. sa svoj zdieľaný filmový vesmír snaží predstaviť čo najskôr. Tento záber potvrdzuje, že Batman sa objaví Suicide Squad a hovorí sa, že Joker sa na oplátku objaví v Batman V Superman čo najznačuje aj trailer na BvS.

Deadshot má dcéru?
suicide-squad-trailer-40617-144007

Samozrejme nemôžeme si byť úplne istý, ale z tých pár záberov je jasné, že Deadshot má mladú dievčinu rád a stará sa o ňu. Dcéra sa zdá byť najpravdepodobnejší odhad.

Joker a Harley
Suicide-Squad-Trailer-Joker-Im-Not-Gonna-Kill-You
Suicide-Squad-Trailer-Harley-Quinn-Origin-e1436881133727
Suicide-Squad-Trailer-Margot-Robbie-as-Harely-Quinn

V komikse sa Joker a Harley do seba zaľúbia na psychiatrii, v Arkhame, kde bol Joker pacientom. Podľa traileru to vyzerá, že ich príbeh sa bude aj vo filme uberať týmto smerom a Joker sa pekne pohrá z mozgom Doktorky Harleen Frances Quinzelovej a vytvorí z nej Harley Quinn.

Suicide Squad bude mať premiéru 5. augusta 2016.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.