Comic-Con trailer na film Fantastic Beasts 2 nás zavedie naspäť na Rokfort

Séria Fantastic Beasts pokračuje druhým dielom už tento rok a fanúšikovia čarodejníckeho sveta a Harryho Pottera zažijú o niečo temnejší príbeh, ktorý je sprevádzaný nebezpečným Grindelwaldom. Očakáva sa tiež náhľad do minulosti a film nás zavedie do prostredia Paríža.

Gellert Grindelwald je považovaný za jedného z najsilnejších čarodejníkov všetkých čias a bol prekonaný iba temným Voldemortom. Mladý Dumbledore patril medzi blízkych priateľov Grindelwalda a film má zasiahnuť z časti aj do niektorých udalostí série Harry Potter, ktoré zapríčinilo toto priateľstvo, napríklad do hľadania darov smrti.

Režisérom filmu sa stal David Yates, ktorý je autorom filmov niekoľkých filmov série Harry Potter a v pláne má ďalšie tri filmy série Fantastic Beasts. Vo filme sa nám ďalej predstaví z predošlého dielu Eddie Redmayne (Early Man), Katherine Waterston (Alien: Covenant, Steve Jobs), Ezra Miller (Justice League) alebo Johnny Depp (Piráti z Karibiku, Transcendencia). Film Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald uvidíme 15. novembra.

Viac:  Games of the Week: Herné tituly vychádzajúce tento týždeň #4

 

Erik

Erik

Určite si prečítaj

Filmové novinky v CINEMAX – 6. december 2018

Vo štvrtok prinesie Mikuláš ovocie a sladkosti a kiná CINEMAX premiéry nasledovných filmov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.