Comic-Con trailer seriálu Watchmen

Watchmen patrí medzi najlepšie komiksy vôbec a spoločnosť HBO to dobre vie, preto nám prinesie jeho spracovanie v podobe seriálu úž túto jeseň. V máji sa k nám dostal prvý trailer, ktorý bol popravde dosť mätúci a veľa sme z neho nezistili, avšak Comic-Con nám priniesol trojminútovú ukážku, ktorá je naozaj dychberúca.

Seriál sa bude odohrávať v tom istom vesmíre ako komiks od DC, no udalosti a príbeh bude úplne odlišný. Rorschach je pravdepodobne mŕtvy a na základe jeho filozofie vzniká istý kult, ktorý napáda policajných dôstojníkov so žltými maskami. Dr. Manhattan sa nachádza na Marse, no na konci traileru ho môžme vidieť už na Zemi.

Tvorcom seriálu je Damon Lindelof, ktorý pracoval aj na filmovej sérii Star Trek. V seriáli sa nám predstaví Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman), Adelaide Clemens (X-Men Origins: Wolverine), Frances Fisher (Titanic, Fargo), Louis Gossett (Jaws 3-D) a Jeremy Irons (Justice League, Lion King). Seriál Watchmen nám už na jeseň prinesie televízia HBO.

Erik

Erik

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.