Crisis on Infinite Earths – ďalší Superman!

Posledné dni odhalili, na koho ďalšieho sa môžeme vo veľkom crossoveri seriálov Arrowverse (známy aj ako Crisis on Infinite Earths) tešiť. Ide o hercov zo seriálov Smallville a Black Lightning.

Mnohí fanúšikovia chceli vidieť Toma Wellinga v Arrowverse ako Supermana – a veľký crossover im tento sen splní. Herec hral v seriáli Smallville Clarka Kenta/Supermana. Túto rolu si Welling do bodky zopakuje, nepôjde o žiadnu obmenu jeho postavy, ako to je v prípade Brandona Routha, ktorý si zahrá  “Kingdom Come” Supermana.

Jeden z tvorcov seriálov Arrowverse, Marc Guggenheim sa vyjadril, prečo je Welling pre Crisis on Infinite Earths dôležitý:
Osem rokov stál Arrow na pleciach Smallville. Jednoducho povedané, bez neho by tu nebol Arrrow a Arrowverse. Tak hneď ako sme sa začali rozprávať o Crisis on Infinite Earths, našou prvou, druhou a treťou prioritou bolo získať Toma, aby si zopakoval svoju ikonickú rolu Clarka Kenta. Ak poviem, že sme boli nadšení, tak to je ešte superpodcenenie.”

VIAC:  Vieme kedy začne seriál Superman & Lois!

A obyvateľov Kryptonu mohlo byť v crossoveri ešte viacej. Cameron Cuffe (Seg-El zo zrušeného seriálu Krypton) bol taktiež oslovený na účinkovanie v crossoveri. Ako potvrdil samotný Guggenheim, bohužiaľ to stroskotalo na plánovaní dátumov.

 

Dobre, dosť bolo už o Supermanovi. V crossoveri uvidíme aj ďalšiu Lois Lane. Pôjde o herečku  Ericu Durance, ktorá sa podobne ako Welling objavila v seriáli Smallville. Tí, ktorí poznajú Smallville už vedia, že táto herečka tam hrala Lois Lane a v crossoveri si ju zahrá tiež. Herečka si svoju premiéru v Arrowverse už odbila, keďže stvárnila v seriáli Supergirl Aluru Zor-El.

VIAC:  Na Netflix prichádza Warrior Nun


Erica Durance v tretej sérii Supergirl

Počas Crisis on Infinite Earths môžeme očakávať aj nejaké postavy zo seriálu Black Lightning, no zatiaľ sa nič nemení na fakte, že ich svet je mimo Arrowverse. Zrejme pôjde len o ich dvojníkov z iných svetov.

 

Zdroje: io9.gizmodo.com, screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

Vieme kedy začne seriál Superman & Lois!

O tom, že by seriálový Superman mohol dostať vlastný seriál sa špekulovalo od prvej chvíle, …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.