Crossover bude plný dvojníkov, koho si zahrá Tom Cavanagh?

Tom Cavanagh stvárnil v seriáli Flash viacero postáv. A vďaka fotkám z natáčania je isté, že sa tento zoznam zväčší. Koho si zahrá? To sa (ne)dozviete dozviete v článku spolu s ďalšími odhaleniami.

Článok obsahuje spoilery!

Vo veľkom crossoveri sa spoznáme bližšie s obyvateľmi Earth-X pretože sa nepozvane dostavia na svadbu Barryho a Iris. Čím je Earth X špeciálna? Druhú svetovú vojnu tam vyhralo Nemecko. Podľa plagátu môžeme očakávať minimálne 2 lukostrelcov, diabolskú Supergirl a žltého speedstera. Povedzme si však o nich niečo bližšie.

Veľký crossover vďaka svojej lokalite – Earth-X – môže priniesť rôzne prekvapenia. Twitter už obehli fotky z natáčania a vyzerá to tak, že prekvapenia sa možno budú diať. Podľa popisu jednej fotky by totiž herec Tom Cavanagh mal hrať Harrisona Wellsa, speedstera z Earth-X. Či pôjde o záporáka alebo dobrú postavu nie je oficiálne jasné. Na jednej strane sa nám spája žltý oblek so zloduchom Reverse Flashom, na druhej strane je nutné pripomenúť, že Tom Cavanaugh hral rôznych Wellsov z paralelných vesmírov, no ani jeden nebol zlý (Reverse Flash sa nepočíta, lebo v podstate to bol Eobard Thawne). Klebetí sa, že skôr by mohol byť Flashom z Earth-X.

V prípade „zlej Supergirl“ z Earth-X je pomerne jasné, kto ju hrá. Pod maskou by sa mala skrývať Melissa Benoist (Supergirl). Na Earth-X je “zlá Supergirl” známa pod menom Overgirl. Avšak, na internete sa medzičasom vyskytla zaujímavá teória, že by mohlo ísť aj o Reign z Earth-X. Nech je to ktokoľvek, vyzerá jednoducho desivo.

Na Earth-X by mali existovať aj dva lukostrelci. Jeden bude Prometheus, no pod maskou by sa nemal ukrývať Josh Segarra (neviem ako vy, no ja sa neviem zbaviť pocitu, že pod maskou je Colton Haynes alias Roy Harper). Druhý lukostrelec by mal byť Arrow z Earth-X, ten na fotke nie je. Na fotke zároveň môžete vidieť vojakov, ktorých znaky na prilbách jasne vravia, kto vyhral na Earth-X druhú svetovú vojnu.

Je potvrdené, že v crossoveri uvidíme Wentwortha Millera, ktorý je v Arrowverse známy ako Leonard Snart (Captain Cold). Nakoľko je Snart na Earth-1 mŕtvy, zrejme pôjde o dvojníka z Earth-X. A ako môžete na obrázku vidieť, jeho kostým bude omnoho vernejší komiksom.


Máte nejaké teórie o plánovanom crossoveri?

zdroje: cbr.com, screenrant.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.