CW chystá ďalší superhrdinský seriál

Televízna stanica rozširuje svoj arzenál komiksových seriálov! K Arrowovi, Flashovi, Legendám, Supergirl a Black Lightningovi sa do kolekcie pridá nováčik – Batwoman.

O tom, že sa Batwoman zjaví v Arrowverse vieme už nejaký ten týždeň. Pred istým časom bolo potvrdené, že Batwoman uvidíme v plánovanom „veľkom crossoveri“. Nikto by vtedy zrejme nepovedal, že Batwoman dostane aj vlastný seriál.

Kým už je reč o veľkom crossoveri, je dôležité spomenúť, že s expanziou Arrowverse sa zväčšujú možnosti využitia seriálov a hrdinov. Je čoraz náročnejšie zapojiť všetky seriály a preto seriál Legends of Tomorrow tento rok nebude súčasťou veľkého crossoveru. Avšak, to neznamená, že niektorí hrdinovia (alebo aj všetci) nebudú súčasťou diania.

Vráťme sa však k Batwoman… Popravde, v Arrowverse sa objavili rôzne mená, indície, či samotné postavy. Istý čas ľudia polemizovali, či napríklad taký Tyler Hoechlin ako seriálový Superman nedostane vlastný seriál. Ale uvedenie Gothamu do Arrowverse nie je veľkým prekvapením – viaceré seriály naznačovali existenciu Gothamu a teraz sa ho konečne dočkáme.

Seriál nemôže pripravovať nikto iný ako sám Greg Berlanti. Seriál Batwoman „sa bude točiť okolo Kate Kane, ktorá je vyzbrojená vášňou pre sociálnu spravodlivosť a vždy povie čo má na srdci, ktorá vtrhne do ulíc Gothamu ako Batwoman. Je to lesbička a majsterka pouličného bojového umenia, ktorá sa zameriava na zníženie kriminality v upadajúcom meste. Ale zatiaľ ju netreba popisovať ako hrdinku, v meste, ktoré zúfalo potrebuje záchrancu, musí Kate prekonať jej vlastných démonov, skôr ako bude možné ju nazvať Gothamský symbol nádeje.

Za scenárom by mala stáť scenáristka Caroline Dries, ktorá sa podieľala na scenári k seriálu The Vampire Diaries.

Zdroj: comicbookresources.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.