CW odvysiela špeciálny haloweensky crossover! [1. apríl]

Televízia CW sa s crossovermi riadne rozbehla! Okrem veľkého crossoveru (Crisis on Infinite Earths) uvedú aj špeciálny haloweensky crossover, ktorý sa síce bude odohrávať v seriáli Riverdale, no tak trochu sa dotkne aj superhrdinského sveta – konkrétne Batwoman.

Batwoman je momentálne vo fáze príprav, v týchto dňoch sa pripravuje jej pilotná epizóda a ešte nie je jasné, či Batwoman dostane aj vlastný seriál. Výkonní producenti seriálov stanice CW chcú dať Batwoman pred veľkým crossoverom minimálne ešte jednu šancu objaviť sa na obrazovkách.

A prečo práve Riverdale? Výkonný producent seriálu Riverdale sa vyjadril nasledovne: „Arrow bude v budúcej sérii orientovaný viac „flash-forward“ (uvidíme dianie v budúcnosti) a Legends of Tomorrow si lietajú časom a chytajú magické tvory, takže Batwoman by u nich bolo náročné zakomponovať do diania. V seriáli The Flash majú dostatok superhrdinov a za súčasného stavu sa tam žiadny ďalší nezmestí, ani len na malý crossover. Supergirl a Black Lightning vypadli z rozhodovania už úplne na začiatku. Seriál Supergirl sa odohráva na inej paralelnej planéte a Black Lightning dokonca v inom vesmíre. Mesto Riverdale našťastie leží na mape Arrowverse a keďže má podobné problémy ako mesto Gotham (gangy, kriminalita), je tým najvhodnejším miestom na to, aby sa tam objavila Batwoman.“


Hrdinovia seriálu Riverdale

Povedzme si však aj to, čo výkonní producenti nepovedia – nie je tajomstvom, že superhrdinským seriálom stanice CW čísla sledovanosti skôr klesajú, ako stúpajú, preto je možno tak trochu aj taktickým krokom hľadať nových divákov prostredníctvom crossoveru so žánrom, ktorý sleduje odlišná divácka základňa.

Producenti seriálu Riverdale sa o pripravovanom crossoveri zatiaľ vyjadrili len veľmi stručne. Zápletka haloweenskeho crossoveru sa bude točiť okolo nového maskovaného gangu v kostýmoch Teletubbies, ktorý príde do mesta Riverdale vykradnúť múzeum. Keďže ide o haloweensky špeciál, môžeme predpokladať, že pôjde o hororovejšiu verziu kostýmov Teletubbies. Podľa vyjadrenia producenta seriálu Riverdale bude Archie s kamarátmi vyšetrovať prípad „štýlom Scooby Doo“. S vyšetrovaním im pomôže aj detektívka, ktorá je k prípadu pridelená – a to nebude nikto iný ako Kate Kane/Batwoman.

Zdroj:dnesje1april.sk/haloweensky-crossover

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.