CW seriály sa predstavia v ďalšom spoločnom crossoveri

Na jeseň nás čaká ďalší veľký crossover. Televízia CW však ohlásila, že crossover budú sprevádzať nejaké zmeny.

Minulý rok stanica CW vytvorila prvý veľký crossover „Invasion“. Hoci nešlo o pravý veľký crossover, pretože pondelková epizóda Supergirl obsahovala iba Cisca s Barrym (aj to len v závere epizódy). Utorok, stredu a štvrtok už producenti využili naplno. Spomeňme si aj na fakt, že Arrow vtedy slávil svoju 100. epizódu, takže to bolo naozaj vo veľkom. Invázia mimozemšťanov zdvihla sledovanosť všetkých seriálov (aspoň na chvíľu).

Tento rok by mal byť veľký crossover naozaj „veľký“ a crossoverová zápletka by sa mala odohrávať vo všetkých štyroch seriáloch rovnako – t.j celú epizódu. O dianí sa toho zatiaľ nevie nič konkrétne. Výroky producentov sú skôr všeobecné. Veď posúďte sami.

Každý rok cítime tlak a vždy mám potom pocit, že tento crossover bol o stupienok vyššie. Minuloročný crossover položil latku vysoko, veď čo je väčšie ako mimozemšťania? Máme nejaké nápady- Myslím, že sú veľmi, veľmi, veľmi zaujímavé. Môžem povedať, že minulý rok Greg Berlanti povedal, že pravdepodobne sa to nebude dať prekonať. Najlepší spôsob, ako to spraviť epickým, je pridať na emocionalite (dať do hry nejaké emócie a následne emocionálne vyrovnania), keďže bombastickosť prekonať nemôžeme.“ Marc Guggenheim – jeden z výkonných producentov

Crossover bude teda obsahovať seriály Supergirl, The Flash, Legends of TomorrowArrow. Začne u Supergirl v pondelok 27. novembra o 20:00 večer. V ten istý večer bude o 21:00 výnimočne odvysielaný aj  Arrow ako druhá časť crossoveru. V utorok 28. novembra bude crossover pokračovať v seriáli The Flash (20:00) a skončiť by to celé malo v seriáli Legends of Tomorrow (21:00). Vysielacie časy sú pochopiteľne myslené pre stanicu CW a americké časové pásmo.

Nový superhrdinský seriál stanice CW Black Lightning by sa v crossoveri nemal objaviť.

Keďže crossover začne u Supergirl a vraj „vo vzduchu bude láska“, niektorí fanúšikovia špekulujú, či sa nevyberú hľadať Mon-Ela, prípadne či sa nedočkáme predstavenia „Legion of Superheroes“ (existencia bola naznačená už v prvej sérii).

zdroj: screenrant.com, denofgeek.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.