Ďalšie info o crossoveri Flasha a Supergirl

Už onedlho, presnejšie 28. marca, bude premiérovo odvysielaný crossover dvoch DC komiksových seriálov – Flasha a Supergirl. Americká televízna stanica CBS dnes odhalila dejovú zápletku epizódy „Words Finest“ a aj promo plagát.

Upozornenie: V nasledujúcom texte sú možné spoilery! Ak nechcete vedieť, čo sa v epizóde udeje, nečítajte ďalej.

Cb50vphWAAAn2Ds

Oficiálny popis dielu hovorí, že Barry/Flash sa „zrazu objaví z alternatívneho vesmíru“. Supergirl a Flash teda existujú na dvoch rôznych svetoch.

Popis 18. epizódy: “Kara získa nového spojenca, keď sa bleskový superhrdina Flash zrazu objaví z alternatívneho vesmíru a pomôže Kare v boji proti Siobhan (Silver Banshee) a Livewire výmenou za pomoc pri hľadaní cesty späť k nemu domov.”

V minulosti sa často skloňoval aj možný crossover seriálov Supergirl – Flash – Arrow, nakoľko Flash a Arrow sa stretávajú pomerne často a Flash a Supergirl sa tiež stretnú. Logicky z toho vychádzalo, že Arrow a Supergirl by sa tiež mohli stretnúť. Avšak tým, že Barry príde z alternatívneho vesmíru sa, aspoň v súčasnej dobe, dostáva tento crossover troch seriálov do ríše fantázie. Oliver nedisponuje žiadnymi nadprirodzenými schopnosťami – aspoň zatiaľ – preto sa do alternatívneho vesmíru (pravdepodobne) nedostane.

VIAC:  Čo znamená prekvapivé cameo v seriáli WandaVision pre budúcnosť MCU?

Okrem spolupráce Supergirl a Flasha – kladných superhrdinov, sa dočkáme aj spojenia záporákov, lepšie povedané záporáčok – Silver Banshee a Livewire. Popis epizódy potvrdil, že Supergirl a Flash budú na ich zneškodnení pracovať spoločne. Je jasné, že dvojica Silver Banshee a Livewire neplánuje nič dobré, preto je celkom fajn, že sa Flash zjaví v meste.

Cb6UUtEWIAEB-YY

Promo plagát, ktorý CBS uverejnilo má základ v obale klasického komiksu so Supermanom zo 60. rokov.

Bez názvu-1

28. marca zistíme, kto je najrýchlejší človek na svete, ako avizuje promo plagát.

Zdroj: comicbookresources.com

Kristina

Kristina
Mám rada komiksy a filmy s komiksovými postavami. Ako už obrázok naznačuje, najradšej mám Supermana. :)

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.