Ďalšie postavy Marvelu potvrdené v reboote Spider-Mana!

Už ubehol nejaký čas od získania oprávnenia na použitie Spider-Mana vo filmoch Marvelu, a to znamená, že sa odvtedy stalo aj veľa vecí. Okrem svojej účasti v Captain America Civil War dostane svoj sólový film, ktorý zavíta do kín na ďalší rok a podľa všetkého nebude sám!

“Hlava Marvelu”, teda Kevin Feige potvrdil účasť ďalších postáv Marvelu v reboote Spider-Mana. “Už je v univerzu a vtipná vec na univerze je, že postavy v ňom chodia kade tade,” povedal Feige, i keď postavy, ktoré by mali prísť robiť spoločnosť Spider-Manovi nekonkretizoval. Reštart Spider-Mana nebude hovoriť o jeho úplnom zrode, keďže sme dostali už dve spracovania jeho originu, ale zameria sa na Petera Parkera, 15 ročného chlapca, ktorý už má svoje schopnosti preskúmané, vie s nimi zaobchádzať, naplno ich predvedie v Civil War a následne v spomínanom reboote.

Tom Holland je najbližšie ku stredoškolskému veku Petera Parkera (Holland má 19 rokov), a tak by mal priniesť doposiaľ najuveriteľnejšejšie spracovanie postavy. Podľa správ z novinárskeho premietania, Civil War, sa o tom budeme môcť presvedčiť v približne 30 minútach. Peter Parker sa na pláne objaví asi na 10 minút a Spider-Man na 20 minút. 5. máj sa zrazu zdá neuveriteľne ďaleko.

O tom ako by sa mohla volať séria o Spider-Manovi sa už dlhšie špekuluje. Podľa portálu AICN si Sony zaregistrovalo tieto domény:

  • SpiderManHomecomingTheMovie.com
  • SpiderManComingOfAgeMovie.com
  • SpiderManGreatnessAwaitsMovie.com
  • SpiderManSuspendedMovie.com

Z toho môžeme predpokladať, že film sa môže volať:

  • Spider-Man: Homecoming – oficiálny názov filmu
  • Spider-Man: Coming of Age
  • Spider-Man: Greatness Awaits
  • Spider-Man: Suspended

To ako sa film bude nakoniec volať sa dozvieme určite v najbližších mesiacoch, buď pri propagovaní Civil War alebo na Comic-Cone v rámci MCU panelu. Na druhú stranu netreba zabúdať, že Sony má v pláne aj animované filmy o Spider-Manovi takže sa môže stať, že tieto názvy s hraným filmom nemajú nič a podľa môjho názoru to tak aj bude, pretože sú to príliš detské názvy pre film v MCU.

spidermanhomecoming-0e8fc

UPDATE: Na CinemaCone odhalili názov filmu a oficiálne logo. Názov naznačuje, že Peter Parker bude stredoškolák a tiež, že Spider-Man sa vracia tam kde patrí do Marvelovského filmové vesmíru.

Prvý sólo film o Spider-Manovi v spolupráci Marvel-Sony uvidíme v roku 2017. A po oznámení Kevina Feigiho, týkajúceho sa navštívenia Spider-Mana ďalšími postavami. Nám môžu správy o účasti na natáčaní neznámeho projektu v Atlante, Chrisom Evansom a Robertom Downeym Jr., kde čo napovedať. Prídu dvaja hlavní oponenti v Civil War navštíviť pavúčieho muža? To ešte nie je isté, no je to dozaista možné.

Zdroj: comicbook.com

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

Blíži sa Flashpoint?

Zatiaľ sme sa sólo filmu Flasha nedočkali. Už sme počuli viacero dátumov, kedy mal byť …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.