Daredevil bude mať premiéru už v apríli

Marvel ani tento rok nezaháľa. Po novom seriáli Agent Carter, ktorý mal premiéru na ABC a po vypustení traileru k chystanému filmu Ant-Man, prichádza ďalšia správa, spolupráca s Netflixom. Pôjde o dve rôzne televízne série. Najskôr sa diváci môžu tešiť  na spomínaného Daredevila, a potom na televízne obrazovky príde aj ženská superhrdinka  v seriáli A.K.A. Jessica Jones.

V hlavnej úlohe A.K.A Jessica Jones  sa predstaví Krysten Ritter, ktorú ste mohli vidieť v seriáli Breaking Bad (Perníkový tatko). Komiksová predloha rozpráva o stredoškolskej študentke, ktorá prekoná autonehodu. Okrem nej náraz vojenského konvoja s rádioaktívnym materiálom nikto z jej rodiny neprežil a Jessica leží niekoľko mesiacov v kóme. Následne je umiestnená do sirotinca, kde zisťuje, že je supersilná, nezraniteľná a vie lietať.

No ale späť k Daredevilovi, jeho premiéra je vyhlásená na 10. apríla. Sľúbených je 13 epizód o nevidiacom právnikovi s nadľudsky vyvinutými ostatnými zmyslami. Séria bude vsadená do fiktívnej štvrte v New Yorku Hell’s Kitchen, kde býva veľa Marvelovských postáv. Hlavnú úlohu stvárni Charlie Cox, ktorého si môžete pamätať z filmu Hviezdny prach. Po jeho boku si zahrá aj Rosario Dawson ako Claire Temple, známa z filmu Sin City: A Dame to Kill For (Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil).

Defenders

Daredevil, A.K.A Jessica Jones, Luke Cage a Iron Fist sa stanú súčasťou mini-série The Defenders (Ochrancovia), vzhľadom na načasovanie je možné, že uvidíme ich cameo v The Avengers: Age of Ultron alebo s väčšou pravdepodobnosťou vo filme Captain America: Civil War. Uvidíme, čím nás Marvel prekvapí.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.