Daredevil dostal druhú sériu

Marvel Entertainment a Netfix ohlásili, že už v roku 2016 sa môžeme tešiť na druhú sériu úspešného Daredevila. Marvel sa k tomu vyjadril nasledovne.
S prvou sériou Dardevila majúcou úžasný úspech medzi divákmi aj kritikmi sme sa rozhodli, že spoločne so spoločnosťou Netfix budeme pokračovať v tvorbe „Muža bez strachu“. Doug Petrie (ten, čo má na svedomí napríklad Buffy premožiteľku upírov či American Horror Story) a Marco Ramiréz (spáchajúci také pozitívne zločiny ako Sons of Anarchy), pracujúci intenzívne s producentom Stevenom S. DeKnightom a Drewom Goddardom na prvej sérií, sa chopia aj druhej, takže o kvalitný tím nebude núdze.

„Zatiaľ čo mi iní bránili v pokračovaní s Daredevilom aj do druhej série,“ hovorí DeKnight, „nemôžem byť šťastnejší, že sa toho chopili práve takí páni ako Doug Petrie a Marco Ramirez. Prvej sérii dodali toho správneho ducha a neviem sa dočkať, čo vyparatia s tou druhou.“

A.K.A. Jessicu Jones, od Marvelu, uvidíme na Netfixe túto jeseň a Luke Cage sa zas dostane na „stream“ v roku 2016. Do budúcnosti sa dá očakávať, že na obrazovke pribudne Marvelovský Iron Fist a aj Defenders, krátka mini séria, zobrazujúca obetavý tím, plný superhrdinov.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.