Daredevil má druhý trailer

Nový trailer na Daredevila, nám predstavuje odvrátenú stránku Marvel Cinematic Universe. V mnohých narážkach na zloduchov čo sa v seriáli objavia, môžeme zachytiť aj odkaz na Thora a Iron Mana.

Popri uverejnení traileru, Marvel oznámil šesť vedľajších postáv: Peter Shinkoda (Falling Skies) ako Nobu, japonský podnikateľ, ktorý zdieľa podobné zámery ako Wilson Fisk; Wai Ching Ho (Blue Bloods) ako Madame Gao, vplyvná žena čo riadi svoj vlastný podnik v Hell’s Kitchen; Nikolai Nikolaeff (Camp, Sea Patrol) a Gideon Emery (Grimm) ako Vladimir a Anatoly, dvaja Rusi, ktorí prišli do Hell’s Kitchen splniť si svoj americký sen.

marvel-daredevil-netflix-series-gladiator

Ďalej uvidíme, Rob Morgan (Believe) ako Turk Barrett, zlodej, ktorý kradne brnenia ostatným zaporákom (napríklad Stilt-Man a Maulred) a bojuje v nich proti Daredevilovi; Matt Gerald (Avatar, Dexter) ako Melvin Potter a.k.a. Gladiator, mechanik čo prežíva ťažké časy a vyrovnáva sa s nimi vlastným spôsobom.

Väčšina oznámených postáv je vytvorená pre seriál, ale postavy, Gladiator a Turk Barrett, fanúšici komiksu určite poznajú. Keďže Barrett je známy tým, že kradne zbroj ostatným zaporákom, môžeme predpokladať prítomnosť Stilt-Mana a Maulreda. V komiksoch si Gladiator vyrába vlastné brnenia a často v nich bojuje proti Daredevilovi. Za zmienku stojí aj fakt, že Matt Gerald si zahral v Marvelovskom kraťase, All Hail the King.

Daredevila uvidíme v piatok 10. apríla na Netflixe.

Chochi

Avatar
Zakladateľ ComicBoxu ale hlavne fanúšik filmov, seriálov a kníh

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.