Daredevil sa vracia do čierneho v prvom oficiálnom traileri pre 3.sériu!

Prvý Defender, Diabol Hell’s Kitchen, “Red”, Daredevil. Všetky tieto tituly si Matt Murdock vyslúžil počas svojho pôsobenia v New Yorku a vracia sa s 3.sériou, aby všetkým ukázal, ako sa robia kvalitné komiksové seriály.

Ostala Vám ešte pachuť v ústach po tých všetkých nevyužitých šanciach, priemerných tituloch a nedotiahnutých seriáloch s komiksovou predlohou, ktoré sa stihli objaviť na malých obrazovkách za tú dobu, čo sa Daredevil stiahol do úzadia(samozrejme, ak neberieme do úvahy minuloročných Defenderov)? Určite netreba zúfať, lebo Daredevil v novom traileri viac ako dokazuje, že sa vracia, aby túto situáciu napravil a máme sa na čo tešiť.

Nebude chýbať brutalita, prepracovaná choreografia súbojov a ani kvalitne herecké výkony, o ktoré sa postarajú všetky zavedené postavy z Daredevilovho kútika v Netflix/Marvel univerze, no vrátia sa aj staré známe tváre. V prvom rade sa môžeme tešiť na návrat Wilsona Fiska, teda Kingpina, ktorý sa v tejto sérii oblečie do svojho charakteristického bieleho obleku, avšak na strane záporných postáv sa ukáže aj ďalšia kľúčová postava z komiksovej predlohy a tou nie je nikto iný ako Bullseye(predpokladám, že ani netreba hovoriť, ktorou osobou v tomto traileri je).

Bude spochybňovaná Daredevilova filozofia a v nebezpečí bude aj jeho alter ego, Matthew Murdock. Vydá sa Matt na cestu, po ktorej kráčal Frank Castle? Zabije niekoho po prvýkrát? Vydrží ten tlak? Táto otázka bude zodpovedaná už 19.októbra 2018, kedy sa Daredevil začne streamovať na službe Netflix.

Filip T.

Filip T.
Milovník kvalitných filmov, aktívny degustátor nových seriálov, ale neopovrhnem ani dobrou knihou či komiksom.

Určite si prečítaj

WandaVision konečne dostáva dátum premiéry

Dlhoočakávaný seriál platformy Disney+ WandaVision sa konečne dočkal oficiálneho dátumu premiéry. Seriál o spolužití Wandy …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.